Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz hogy amelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy amelyik lány nem adja könnyen magát max pár hónap múlva azt jobban megbecsülik, mert kihívás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Az ilyen lányok ezt szeretnék elhitetni, mert ezt hallották barátnőktől vagy női magazinokban. Én elkerülöm őket, mert nem erkölcsösebbek, csak képmutatóbbak.

Ha két felnőtt ember összejön és kívánja egymást, de ilyen kis színjátékokra törekszik a nő.... hát abból én nem kérek. Más előtt akarja így fényezni magát.

2015. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül, van aki úgy van vele, hogy rengeteg hal van még a tengerben.

Másokat pedig pont azok a nők nem érdekelnek, akik oda dobják magukat.

2015. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem... 23F
2015. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos az elsőnek nincs igaza. A nőknek igenis kell kelletni magukat egy kicsit, különben a férfiak mindenféle r.ibancnak gondolják őket.

Én csak akkor megyek el randizni egy fiúval, ha megvan köztünk a kémia, és akár már első randin szívesen le is feküdnék vele (hacsak nagyon el nem rontja). De tudom, hogy soha többet felém sem nézne.

Nem a nők képmutatóak, hanem a férfiak. Nekik szabad, mi meg adjuk elő a frigid nőt, akinek évekig kell udvarolni, csak azért, hogy később nehogy attól tartsanak, hogy nem leszünk hűségesek.

2015. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem igen,anno én is ilyen tévhitek diktálta be magamnak,derájöttem semmi értelme a jót megtagadásaagamtó..

.ahhoz túl rövid az élet.

2015. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem igaz, de a pasik legtöbbje így gondolja! (mert hülyék)
2015. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#4 Beszélj a saját nevedben, ne az egész férfi nemről. Ha én kívánok egy nőt és lefekszik velem, nem fogom ku*vának hívni. Gyűlölök színjátszani és fölös köröket futni. Felnőtt ember vagyok, nem tini vagy erkölcs-csősz. A többi pasas véleménye meg nem izgat ilyen téren, csak a sajátomat mondhatom.

#1 voltam.


24/F

2015. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

1-es!

tehát ha nem fekszek le mindjárt a pasikkal, akkor képmutató vagyok, ha meg igen, akkor meg ku**va..


bocsájts meg nekem, hogy nem fekszem le olyanokkal, akik első látásra jól néz ki... nekem egy este ismerkedés nem elég!

2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Én nem ku*váztam le senkit, bocsi. Épp ez az. Max azt kur*ázom le, aki félrelép.

Ne vetítsd rám azt, amit néhány nyomi csinál, kérlek.

Ha egy nővel kívánjuk egymást, de színészkedik velem, az veri ki a biztosítékot inkább.

2015. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ja és senki sem mondott első talit... de a kérdés pár hónapról szólt.
2015. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!