Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz hogy amelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy amelyik lány nem adja könnyen magát max pár hónap múlva azt jobban megbecsülik, mert kihívás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy mikor dönt úgy valaki, hogy belemegy egy kapcsolatba, az abszolút az ő dolga. Nem minősíti se pozitív, se negatív értelemben, akárki akármit is mondjon. A gáz az, amikor valaki szerepeket játszik, a közvélemény kedvéért.
2015. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem, abszolút nem ezen múlik.

Vannak pasik, akik szexre hajtanak, nekik kb. tökmindegy, mikor kapják meg a nőt. Ha túl nagy kihívás, akkor vagy nem fektetnek bele sok energiát, vagy mellette tartanak még több vasat a tűzben.

És vannak férfiak, akiknek tényleg a nő számít, nem a szex... az ilyen férfiak vágynak a nőre, mégpedig egy odaadó, őszinte nőre, aki rájuk vágyik! Egy értelmes, tapasztalt férfi nem fog olyannal kezdeni, aki frigidnek mutatja magát, egész egyszerűen azért, mert normális szexualitású férfi NEM vágyik frigid nőre.

Ha neki ez bejön, akkor nála is valami gond van... vagy nagyon alacsony az önértékelése, vagy szexuális zavara van, vagy neki sem fontos a szex.

Tehát felnőtt embereknél teljesen természetes, hogy kívánják egymást és ezt fel is vállalják egymás előtt.


Garancia meg semmire nincs! A szex minősége is szerepet játszik abban, hogy az adott nő kell, vagy sem.

2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nálad a pont, #12!
2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 aperitif ***** válasza:
Nem vettem észre ilyesmit. Dobtak engem már annak idején fél év után is, meg volt öt éves kapcsolatom abból, amikor egy buli után az én ágyamban kötöttünk ki. Felnőtt ember nem azért becsüli a párját, mert kérette magát, vagy mert kihívás volt számára.
2015. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Pár hónap? Felesleges addig váratnod egy férfit. Meg magadat is. Egyébként ez annyira relativ... van olyan férfi igen, aki annyira nem értékeli azokat a nőket, akik könnyen odaadják magukat, így a férfiaknak is megmjarad az udvarlói szerep. Viszont van egy másik oldal, aki meg az ilyen pont, hogy leszrja. Egyik haverom is úgy jött össze a barátnőjével, hogy hosszas netes levelezések után első találkozáskor szexeltek, már 3 éve együtt vannak, és az eljegyzést tervezik.

Én magam sem vagyok az a lány, aki hamar odaadja magát, viszont nem játszok jégkirálynőt sem. Én a várattatásokat általában tényleg azért csinálom, mert kiváncsi vagyok! és a pasit is kiváncsivá akarom tenni. Ez amolyan titotitokzatosság, kelletés, amit személy szerint élvezek :)

2015. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ez 1 baromság nem ez határozza meg hogy mennyi idejig fog tartani egy kapcsolat lehet olyan jó lesz mondjuk 1 csajjal a sex hogy évekig vele lesz a srác
2015. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#4-12: Egy az, hogy fogalmatok sincs a frigiditásról, kettő meg, hogy szó sem volt ilyesmiről.
2015. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez nem kihívás hanem alapvető erkölcsi normának kellene lennie.Ami elég kihaló félben van.

F40+

2015. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

12: Te nő vagy? Mert úgy beszélsz, mint egy nő. De közben meg azt írod le, hogy a férfiak szerinted milyenek. Miközben nem vagy az.


Kérdező: A gyakorlatban 2-3 hetet várok maximum egy nőre az első randitól számítva. A még inkább gyakorlatban meg azok a lányok, akikkel lesz is valami, beadják a derekukat kb. a második-ötödik randi környékén. Nem emlékszem volt-e valaha olyan nő, akire fél hónapnál többet vártam.


Ha ennyit kell várni, az a nő egyáltalán vonzódik hozzám? Mert volt már olyanban részem, hogy szinte a lányok csókoltak meg, vagy tepertek le az első alkalomnál is. Ha egy nővel nincs csók az első randin, azt gondolom nem is vonzódik hozzám. Ha egy nővel nincs szex mondjuk két héten belül, azt gondolom nem is vonzódik hozzám.

Számomra teljesen természetes, hogyha két ember vonzódik egymáshoz, akkor hamar megtörténik köztük az intimitás. A nő is nagyon kíván engem, nem csak én őt. Kívánja a szexet velem, ezért egy kis várakozási idő után simán benne van ő is. Pont hogy ettől nem tűnik egyoldalúnak (hogy csak én kívánom, ő meg nem) a dolog.

2015. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nőként a véleményem: nem ez számít. Régen rossz, ha valakiben csak azt lehet megbecsülni, hogy körülményes volt megdugni.


A párommal az első randink úgy nézett ki, hogy felmentünk hozzá és szexeltünk. Ő kívánt engem, én kívántam őt, minek hazudjunk saját magunknak?


Ettől még megbecsül. Nem emiatt, hanem millió más tulajdonságom miatt. Tegnap egészen meghatódott, mert estére friss sütivel vártam, holott 5 óra múlva kelnem kellett. Az ilyenek sokkal fontosabbak, mint az, hogy felesleges köröket futtassunk a másikkal.

2015. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!