Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor az első nemi aktusnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az első nemi aktusnál átszakad a szűzhártya az mennyire fog vérezni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most tervezzük és nagyon kíváncsi lennék hogy mennyire fog neki vérezni. A leginkáb azt szeretném megtudni hogy fog-e annyira vérezni mikor menstruál? Illetve még azt,hogy mennyire fog ez fájni neki? (Gondolom valamennyire azért csak fáj).


18/L és 19/F


A hasznos,értelmes és érdemleges válaszokat előre is köszönöm,illetve természetesen azokra mennek is a zöld kezek! ;) Nagyon fontos hogy ezt pontosan megtudjam.



2015. szept. 1. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt pár szűz barátnőm és nem volt vér sehol ez emberre válogatja
2015. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a válaszom, ha nem, mi ezt nem tudhatjuk. Sőt, nem is mindenki vérzik az első alkalomnál.
2015. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sok mindentől függ. Egyáltalán nincs általános szabály. Nekem pl. nem vérzett nagyon. Mennyire ép a szűzhártya?
2015. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elöre nem lehet megmondani. Egyén kérdése. Van aki vérzik, van aki nem.

Ha rendesen felizgatod, ha már Ő is nagyon-nagyon kívánja, akkor nem fáj! Személyes tapasztalat, több szűz lánnyal is volt már dolgom. /F.

2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi előtte már pettingeltünk párszor,teljesen el is voltam lazulva és egyáltalán nem vérzett,de még fájni se fájt. Az első pár másodperc kellemetlenebb volt,de utána minden rendben volt,de ehhez hozzá tartozik,hogy sajnos nem sajnos nem a legszűkebb lányok csoportjába tartozom,felizgult állapotban pedig végképp nem. Tehát nem tudhatjuk előre,hogy mennyi fog fájni neki.


Nem egy barátnőm van akinek még mindig fáj az együttlét,mert annyira szűkek és akármennyi előjáték van az elején fáj nekik. Viszont itt vagyok én is ellenpéldának,hogy már a legelsőnél is volt orgazmusom és hihetetlenül élveztem :)


Vigyázz rá! :)

2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vékony hártya, amiben vérerek futnak.

2 szűz barátnőm volt, mindkettő vérzett, de ha elvágom az ujjam, akkor több a vér, szóval nem kell elsősegélydobozzal készülni:)

Embere válogatja egyébként, olvastam már olyat is, hogy nagyon vérzett, olyat is, hogy egyáltalán nem. Van, akinek annyira rugalmas a hártyája, hogy sosem szakad el, van, akinek annyira kicsi és ráfeszül a hüvely falára, hogy azért nem szakad el.

2015. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem aggódsz,hogy véres lesz a lepedõ? Én szűz lányként emiatt aggódom a legjobban,a fájdalmat bírom
2015. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira vérzett, hogy utána a bugyimon pecsételő vérzést láttam, semmi több. Fájni fájt egy kicsit, de nem voltam ellazulva, eléggé szorongtam tőle, hogy milyen lesz.

De azt, hogy a barátnődnek milyen lesz, senki nem tudja előre megmondani.

2015. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Scav ***** válasza:
100%
Tényleg embere válogatja. Sok lány már régen nem szűz olyan értelemben, hogy sértetlen-e a szűzhártya. Elég kicsi korban fordítva ülni a bilin, kicsit benyomódik a megemelt védő rész, erre nagyobb terpesz, reped is a hártya. Szóval megmondhatatlan, de nem sok vérre kell számítani. Max tényleg kicsit pirosabb a váladék a szerszámon, amikor kihúzod vagy letörlöd a zsepivel. De lehet még az se lesz. Esetleg neki másnap barnásabb folyás. Patakokban folyó vérre ne számíts.
2015. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nyugodtan állíthatom hogy teljesen ép a szűzhártya. Mindent megszoktunk beszélni és sosem panaszkodott fájdalomról vagy fájdalmakról. (A menstruációtól kialakuló hasi fájdalmakon kívül persze...). Az #5ösnek pedig külön köszönöm a válaszát :) És egyébként igen,attól féltem hogy nagyon durván vérezni fog és hogy tényleg lepedőt kell majd cserélni. De szerencsére ezen már nem aggódok, mivel most írtátok le valamennyien hogy nem fog vérezni egyáltalán,illetve ha mégis akkor nagyon minimálisan. Meg ki tudja?! Lehet hogy ő is azok között a szerencsés lányok között van akik egyáltalán nem véreznek.


Nagyon szépen köszönöm a hasznos és kielégítő válaszokat. Nagyon sokat segítettetek! :)

2015. szept. 1. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!