Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában nézve a karcsú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában nézve a karcsú nőknek szűkebb a vaginájuk mint a telt alkatu nőknek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Mitől lenne szűkebb?
2015. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintetek belefér a vaginába egy vajaspirítós?
2015. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Persze, ha lefogynak a telt nők karcsúra, akkor összemegy a medence csontjuk is... -.-'
2015. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A testsúly változik, a vagina mérete meg nem. Vagyis igen, például szülés után, de hízástól nem lesz tágabb. Sőt, nemrég pont az ellenkezőjét bizonygatták egy hasonló kérdés kapcsán, ott az volt a felvetés, hogy a teltebb nőknek szűkebb, mert ott is kövérek.
2015. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Én vékony vagyok és mégse vagyok szűk.

Amúgy én is a másik felvetést szoktam többet hallani,hogy a ducibb lányok szűkebbek,mint a vékonyak. Bár még mindig nem értem a felvetés alapját.

2015. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nőknél épp úgx nincs összefüggés, mint a férfiaknál a mérettel. Adottság kérdése.
2015. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor valamit tisztázzunk. A hüvely IZOM-ból áll, nincsenek körülötte zsírszövetek sem, így hüvelyre hízni nem lehet... viszont fogyni sem. :)


Hogy mitől szűk, vagy tág valaki, az nagyjából egyetlen dolgon múlik: hogy a hüvely izomzata mennyire rugalmas. Ez részben genetika kérdése, részben pedig edzhető (Kegel-gyakorlatok, gésagolyó).


Amihez nincs köze:

-a nő kora

-hogy szült-e (a szüléssel csak a méhszáj állapota változik tartósan, a hüvelyé NEM, kivéve, ha műtétileg - gátvarráskor - szándékosan "szűkebbre" szabják)

-a nő testalkata

-a nő magassága


A jól működő hüvely nagyon jól tágul, persze fokozatosan, és nagyon jól zár is, tehát rugalmas.

2015. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ. Ráadásul lehet tornáztatni is.
2015. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Hetessel egyet értek egy pontot leszámítva: a szülés nagyon is befolyásolja mégpedig negatív irányba. (Olyan nincs hogy szűkebbre varrják, mert nem a hüvelyt varrják össze, hanem a gáton keletkezett repedést.)

Viszont a terhesség, szülés hatására egyfelől gyengülnek másfelől extrém tágulásnak vannak kitéve ezek az izmok. Ezért sok nőnek elcseppen a vizelete szülés(ek) után nevetéskor, tüsszentéskor stb.

A rázkódással, erőkifejtéssel járó sportok is gyengítik a hüvely izomzatát, kivéve ha mellé rendesen edzik intim tornával.


Nekem mindig fájt az aktus eleje olyan szűk voltam. A szülés után olyan könnyen cuppan be a pénisz akkor is ha nem vagyok túl felizgatva hogy hihetetlen.

Pedig a terhesség alatt is intim tornáztam végig és utána pár évvel is elkezdtem és kisebb kihagyásokkal csinálom rendszeresen. Össze tudom húzni szorosan, de magától alaphelyzetben tág. Sajnos.

2015. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
# 9: ez is egyénfüggő lehet, mert nekem szüléssel nem változott, és több ismerősöm beszámolt arról, hogy a gátvarrás miatt még élvezetesebb lett a szexuális életük, mindkét fél örömére...
2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!