Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az hogy egy nő azt mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy egy nő azt mondja hogy ő most nem akar komoly kapcsolatot, DE aztán meg lazát sem akar?

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben 2 nőbe is belebotlottam, akik a második-harmadik randin mondták meg, hogy ők most nem akarnak semmi komolyat különböző okokból. Én meg úgy voltam vele, hogy na jó, akkor lehet köztünk még laza kapcsolat. De aztán azt sem akarták, mint kiderült újabb 1-2 találka múlva!

Ennek mi értelme? Úgy értem hozzá vagyok szokva az elutasításhoz még úgy is, hogy relatíve sikeresnek számítok. Ha egy nő azt mondja nem akar tőlem semmit akkor oké, csá. De miért mondják hogy ők most nem akarnak komoly kapcsolatot? Ebből arra gondolna az ember, hogy azért a szex, a laza kapcsolat attól még mehet.


2015. szept. 3. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs kedvük semmilyen kapcsolathoz... én voltam már ilyenben, hogy beadtam a derekamat, de végül egy csúnya fertőzés lett a vége, és köszi, máskor nem.
2015. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a "nem akarok komoly kapcsolatot" kb. ugyanazt jelenti, mint hogy "legyünk csak barátok". Magyarul lapát. Nagyon kis pozitív hozzáállású (naív?) vagy, hogy te ebből azt szűrted le, hogy a szex az mehet.:) (36F)
2015. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti: "Nem szeretném a szemedbe mondani hogy nem vagyok rád kíváncsi, részben mert gyáva vagyok másrészt mert nincs elég önbizalmam hogy biztos léegyek benne hogy találok jobbat nálad, így lehet hogy még szükség lesz rád... néha."
2015. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az kérlek szépen elutasítás.
2015. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2: Koromból adódóan persze hogy az vagyok. Eddig életemben 4 nővel szexeltem és 18-cal csókolóztam, abból 4/4 és 18/15 az utóbbi 1 évben volt, mióta elkezdtem kibontakozni. 21/F


Kösz a válaszokat. Csak nem értem miért kell ilyen furán fogalmazni. Az én szememben a nem akarok komoly kapcsolatot azt jelenti, hogy "Ok, de attól még szexkapcsolat simán lehet."


Szóval ha mostantól ezt mondja egy nő, akkor inkább felejtsem el totálisan őt és ezt vegyem elutasításnak?

2015. szept. 3. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a "nem akarok komoly kapcsolatot" számomra azt jelenti hogy én úgy értelmezem, hogy te azt akarsz, én viszont nem vágyom rá.

Ez a mondat NEM jelenti azt automatikusan hogy szexelni akarok csak. (ráadásul veled) Ha ez így lenne, akkor azt kérdezném tőled: mi a véleményed a barátság extrákkal kapcsolatról?

2015. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:

Oké, de mondom nekem nem ez jött le.


"Bocs, de most nem akarok komoly kapcsolatot." = "De attól még szexkapcsolat simán lehet veled."


Még a mostani lánynál aki ezt mondta megpróbálom azért a dolgokat, hogy alakulnak, de ha vele sem lesz totál semmi, akkor tényleg belátom hogy igazatok van és mostantól ezt teljes elutasításnak veszem.

(Ja és az van a fejemben, hogy a barátság extrákkalt is általában a férfi kezdeményezi.)

2015. szept. 3. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Lefordítom: ugyanazt jelenti,mint amikor egy ffi azt mondja"bocs,de nem vagyok kész erre a kapcsolatra", azaz,valamiért nem tetszel,veled semmit!
2015. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De egy férfi, ha a nő tényleg nem mocsok csúnya, legalább megdugni megdugja mielőtt elválnak az útjaik.
2015. szept. 3. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Aha, csakhogy a nők többsége nem fexik le akárkivel akkor sem, ha most nem komoly kapcsolatra vágyik. A többségünk képtelen valamiféle érzelem vagy vonzalom nélkül szexuális kapcsolatot létesíteni, csak azért mert "miért ne".

Illetve egy futó kapcsolatban is azt akarjuk érzeni hogy a pasi odavan értünk és a bennünk lévő NŐT szólítja meg, nem csak jobb híján dugható lyuknak tart. Ezért sikeresek azok a pasik akik alapvetően oda vannak a nőkért. Mert erre vágyunk mindenféle kapcsolatban. Valakire aki mellett istennők lehetünk.

2015. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!