Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmeséled a szüzességed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeséled a szüzességed elvesztését?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi: Hány évesen vesztetted el? Milyen volt? Hol történt? Megbántad-e vagy sem? Kinek mondtad el először?

2015. szept. 5. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

14

jó volt

iskola wc-jében

nem bántam meg

legjobb barátnómnek

2015. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

21 évesen adtam oda egy arra méltó nőnek. Az eddigi legjobb volt. Egyáltalán nem, sem azt hogy eddig vártam vele. Senkinek nem mondtam el. Uriember ezt nem viszi ki a nyílvánosság el.


22/F

2015. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Én több fiúval is voltam, de egyikkel sem igazán,

A mostani barátommal érzem tényleg azt hogy vele vesztettem el, (ő szűz volt)

Ő látott telesen először meztelenül, és ő az első ember aki előtt nem vagyok szégyenlős. az "igazi" elvesztés nem volt kellemes, sőt, borzalmas, nem is nagyon akartam. Azt megbántam. De mostani párommal tökéletes :D Mikor beleültem mondtam neki hogy ő lesz a férjem <3

A lovagló póz a kedvencünk. :D

2015. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szergej55 ***** válasza:
70%
Elmesélném, ha lenne mit, haha! :D
2015. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
18 évesen veszítettem el, az ágyamban. Nem volt olyan nagy szó mint amire számítottam. Pettingeltem előtte már több fiúval is, és emiatt csak annyi volt a változás, hogy akkor nem valakinek az ujja volt bennem, hanem a farka. Igazából az volt a fucsa, hogy mennyire természetes érzés, egyáltalán nem volt egy olyan nagy cucc mint amire számítottam. Ettől függetlenül egyáltalán nem bántam meg, akkor szerettem azt a srácot akivel megtörtént, utána még sokáig együtt voltunlk, és egyre jobb lett a szex is. A legjobb barátnőmnek mondtam el először.
2015. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

"14

jó volt

iskola wc-jében"


Te is valami színvonalas, elit gimibe vagy általánosba járhattál... :D

2015. szept. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:
70%

21

érdekes de amúgy jó is... tűrhető

a partner házában

nem

az utcán az első ismerősömnek... na ezt megbántam...


A háttérben közben a kedvenc filmem ment, alig tudtam a helyzetre figyelni...

2015. szept. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
65 évesen.Az urológián történt.A doktornéni vette el.És neki is mondtam el.
2015. szept. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

18 évesen

Hogy milyen volt, az attól függ. A szerelmemmel történt, így ilyen szempontból jó, de a fájdalom miatt annyira mégse.

Nálam, a szobámban.

Egyáltalán nem bántam meg. Sose éreztem gáznak, hogy nem előbb veszítettem el, mint pl a barátnőim is, így inkább vártam arra, aki ezt megérdemli, és akivel eltudom képzelni. Meg is lett. :)

A legjobb barátnőmnek mondtam el először.

2015. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!