Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire "gáz" nem a pasiddal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz" nem a pasiddal elveszíteni a szüzességed? 21L

Figyelt kérdés

azért teszem idézőjelbe a gáz-t, mert azt tudom hogy emiatt a legjobb barátaim nem fognak megítélni, a többieknek meg nem mondom el :D de érdekel azért, hogy itt mit gondolnak erről.

tehát nincs barátom, talán egyelőre nem is akarok, de már nagyon nagyon szeretnék szexelni, és lenne is kivel. és hát fiatalabb se leszek már :D és sajnos ez a szexéhség csak egyre durvább :( és talán még mindig jobb egy barátommal, mint egy vadidegennel :/ szerintetek?


2015. júl. 29. 21:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Velem jobban járnál.
2015. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ha,ehhez van kedved, csináld :D bár én olyannal nem tudok, akit nem szeretek..

18/l

2015. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nagyon szeretem, csak nem érzem hogy beleszeretnék :/ aztán ki tudja, de nem hinném.

persze én is olyannal akarom akibe szerelmes vagyok, minden lány, de hát ha az nincs azért talán így se lenne olyan rossz :D

2015. júl. 29. 21:52
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

Most sokan fel szisszentek 21 évesen még nem sexeltél na az nem gáz de nem is kimondottan jó mert hát mikor szeretnél először 40 évesen?

Meg kell keresni azt a fiút akivel többet is el tudsz képzelni és meglátod mire alakul a kapcsolat a mai világban pedig nem gáz ha nem a férjed az első és szinte nem is nagyon van már ilyen kapcsolat szerintem

És ha nem akarsz egyenlőre barátot igen tényleg jobb egy barát mint egy idegen de ennek is megvannak a hátulütői előbb utóbb!

2015. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Megfogod bánni, mikor lesz egy normális barátod!

Én ugyan ezt csináltam, csak nem egy barátommal... hanem a legjobb barátnőm hapsijának a barátjával

2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
persze, hogy megvannak, de én már szexelni akaroook :D vagy legalább vmit a csókolózáson kívül :D
2015. júl. 29. 21:54
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

A fiú akivel csinálnád, ő hogy tekint rád?

2015. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
szerintem egyáltalán nem gáz! természetes hogy van rá igényed már! gondolom a barátod is belemenne, akkor meg miért ne? :)
2015. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hát tetszek azért neki :D
2015. júl. 29. 22:12
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Na akkor sok sikert:)
2015. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!