Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexpartner kereső oldalon találhatnék ilyen kaliberű/kinézetű lányokat?

Figyelt kérdés
komentbe küldtem a képeket.

2015. szept. 6. 16:31
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. szept. 6. 16:33
 2/8 A kérdező kommentje:
2015. szept. 6. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek gyönyörűek *.* Szerintem hasonlót drágáért találhatnál. Nem tudom, nem szokásom a szexért fizetni. :P :D
2015. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na az ilyen már megéri az árát.
2015. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fizetnék soha a szexért, mert nekem ez nem fér bele az értékrendembe. De az tény, hogy ezek a lányok vonzóak. :)

Ilyen szépséget keresek én is, csak állandónak.

22/F

2015. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nektek sem csak a külső, meg a szex a lényeg...


Ezek után ne hisztizzetek, ha a nőnek meg "csak pénz kell"

2015. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen csajok simán vannak pl. a beszamolok.hu -n.

Általában 15e egy óra.

A képeid egyébként erősen retusálva vannak !

2015. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha arról lenne szó, hogy én a szép nőt választom, a szép nő meg cserébe az anyagi és érezlmi biztonságot, akkor azt mondanám, hogy oké, mert ez nálam megvan. De a szép nők mindent akarnak egybe, egy igazi all-in-one csomagok: legyen magas, jóképő, vonzó, szexi, sikeres, középpontban levő, mások irigykedjenek érte, erős, határozott, gazdag, érzékeny, gyöngéd... kb. pár oldalt tele lehetne írni a nők elvárásaival is. Így viszont már sok.
2015. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!