Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen érzés? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen érzés? L

Figyelt kérdés

Milyen érzés ha bennetek van egy farok?

Én még szűz vagyok és érdekel mire számíthatok

Milyen elsőre? És később?



2015. szept. 6. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Az unokatesóm úgy jellemezte, hogy "mintha gerendát tolnának beléd".
2015. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
valami olyan, mint amit az első írt. csak egy darab valami, amit ki-be rángatnak benned.
2015. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom az olyan nőket,akik így élték meg az első aktust, hogy: "csak egy darab valami, amit ki-be rángatnak benned." Ezek se olyan partnerrel akadtak össze,akiben legalább egy alapvető szexuális kultúra lett volna. Már bocsánat, hogy férfiként válaszoltam.
2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled, két éve vesztettem el. Azzal a sráccal volt a csókon kívül minden először, beleértve a szexet is. Azóta is vele vagyok és mindennél jobban szeretem. Ő már tapasztalt volt, tekintva hogy 8 év korkülönbség van köztünk. :D Mikor először bedugta nem fájt, csak azt gondoltam magamban mit lehet ezen élvezni, ez nem is olyan húdejó dolog, inkább semleges. Aztán a harmadik negyedik lökés után már könyörögtem neki hogy durvábban és hogy abba ne merje hagyni. :D Nem véreztem (nem mindenki vérzik!) és tekintve hogy meg van áldva rendesen, ha nagyon bedurvul, néha tud fájni a szex. Mondjuk nekem nem baj, én élvezem ha fáj és olyankor még durvábbért könyörgök, de ez már egy másik történet :D Nem igazán tudnám mihez hasonlítani, érezni kell. Nagyon kellemes és mámorító érzés, olyan hogy még a kisujjadat is átjárja és csak azon gondolkodsz közben hogy még még még akarod :D
2015. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!