Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők miben másabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miben másabb érzés egy kicsi méret helyet (12-15 cm) helyett nagyobb (18-21/5-6 cm) méretű szerszámot érezni a puncitokban?

Figyelt kérdés
mi volt eddig a legkisebb és vékonyabb és a legnagyobb és legvastagabb szerszám a puncitokban? Melyik volt a legjobb?

2015. szept. 2. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom én vagyok az egyetlen, aki unja, hogy napi szinten 10 ilyen kérdést tesznek fel, többnyire önbizalom növelés érdekében, ami balul sül el.


Ugye? Gondoltam.

2015. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, már tényleg kiba..ott unalmasak ezek az emberek...
2015. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
minden nap van egy ilyen valoban unalmas
2015. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Rohadt unalmasak. Ez a kérdés pedig egy férfi számára is egyértelműnek kell, hogy legyen.
2015. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam ilyen kérdést, adnàtok rá választ. Ha pl. Szegyenlitek, hogy csak az extra méretet szeretitek írjatok priviben nyugodtan
2015. szept. 2. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a problémák azonnal megszűnnek, ha feleséged van.
2015. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Általában beérik a nők az alap férfi mérettel./12-15cm/ De adódik rá alkalom akkor azonnal lecserélik az átlagos férfit egy nagyobbra./tapasztalat/ De azt a nők is tudják hogy egy 18-25 cm közötti farok méret már ritka ezért nem sok férfit találni aki ekkora. Marad az átlagos. De egy nagyon sármos férfi nagy szerszámmal betoppan az életükbe akkor az átlagos partner már nem fog kelleni. Nagyon kevés nő szereti a párját annyira 7-10 évi házasság után hogy egy ilyen sármos nagy farkú férfit kihagyjon.
2015. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Elhiszem, hogy unják a csajok.

Mindennap leírni ugyan azt a kajli sztorit(amely szerint a régi barátnak hatalmas farka volt, de nem volt jó a szex, bezzeg a mostani 10 centis az egekbe repíti őket), én is unnám.

Egyébként egyértelmű a válasz.

Neked mi a jobb?

Ha két ujjal verik a farkad vagy akkor, ha rámarkol teljesen?

Na ez ugyan ilyen, a csajnak se mindegy, hogy mekkora felületen ingerli a pénisz.

Nyilván egy nagyobb méret nagyobb területet izgat.

Ennyi.

2015. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre meg senki nem válaszolt... Az utolsó is csak hülyeséget
2015. szept. 2. 14:30
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nyilvánvaló hogy a nagyobb. Jó kitöltő érzést kell hogy érezzen a nő. Amikor tényleg tágítja a hüvelyt végig és még nem fáj. Ezt nem a 12 cm farok fogja megtenni. De hogy a jó érzést 18 vagy 25cm farok fogja e kiváltani, azt már a hüvelye válogatja.
2015. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!