Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan hogy elmegye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy elmegyek prostihoz rámnéz és elküld?

Figyelt kérdés
pl ha nyomi vagyok ez megtörténhet? Már rég elmúltam 18. És tiszta vagyok, jol öltözött

2015. szept. 7. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

:)) nincs ilyen! prostik a penzert csinaljak nem az elvezetert. ugyis lehet mondani hogy valaki minel nyomibb, annal nagyobb az eselye hogy maskepp nem talal csajt tehat visszajaro ugyfel lesz, megbizhato, sokat fizet= ez a prostik alma.


olyan volt mar velem hogy masodjara is nagyon nehezen elveztem el, es kifutottam az idobol, utana azt mondta nem vallal. de ezt is csak a benabbak csinaljak, a jobbak tobb penzt kernek, belekalkulaljak az idobe stb stb.

2015. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem max. akkor, ha részeg vagy, koszos vagy büdös, vagy úgy viselkedsz, amit nem tűr el. Amúgy ha nem nagyon jössz be neki max. csak annyit mond, hogy csak fél órát vállal veled.
2015. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Higénia nagyon fontos és ne legyél beképzelt udvariatlan tapló.
2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, simán előfordulhat. Ők sem vállalnak be mindenkit, még pénzért sem. Nem 1-2 emberen fog múlni nekik a havi félmilliójuk.

Nagyon sok lány nem ad meg előre pontos címet, hanem kérik a kuncsaftot, hogy hívja fel őket ha odaért az utcába. Ez azért van, mert olyankor az ablakból, vagy erkélyről megnézik ki van ott, és ha nem szimpi, nem veszik fel többször a telefont. Számtalan ilyen esetről írtak már a neten.

2015. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A prosti akkor élvez, amikor fizetsz!
2015. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah de azért a vendég nem beengedése nem olyan gyakori, mert utána írni fog egy beszámolót "egyeztetési probléma" miatt...akinek sok ilyen van az vendégeket veszthet egy idő után.


Kivéve ha törölteti a beszámolókat. Rosszlányokon gyakran újraregelnek a csajok, már figyelem őket régóta. Gondolom jön egy rossz beszi, aztán újraregelve eltűnnek. Sőt ki lehet kapcsolni az értékelő részt is... eléggé vicces...


Beszamolok.hu egy kicsit komolyabb oldal is ezért. Ott nem lehet újraregelni, kitiltást kap aki megteszi. Illetve nem lehet beszámolók nélkül feltenni hirdetést.


Szóval a rosszlányokkal vigyázzatok, be lehet fürdeni. Csak olyan csajt érdemes keresni aki régebb óta fentvan és mindkét nagy oldalon több beszivel.

2015. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen! Néztél már magadra? :-)
2015. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy ronda vagy, nem küld el. Általában az igénytelen, büdös alkeszokat zavarják el.
2015. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!