Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a sógórnőm le akar-e velem feküdni?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy barátnőm. Neki van egy huga, aki nagyon hasonlít rá testalkatilag is és gondolkodásilag is.

Régen is nagyon jóban voltunk,sokszor szinte flörtölt velem, és folyamatosan féltékeny volt a nővérére miattam, de eddig inkább lányként tekintettem rá, mint nőre. Aztán beindult nála az élet, elkezdett pasizni, és most van egy barátja. Többször voltunk náluk, most legutóbb a barátja nem volt ott, az én barátnőm meg aludt. Beszélgettünk egész este, és a szavaiból azt vetem ki, hogy ha nem tudna róla a barátja, akkor igencsak kalandos szexuális életet élne. Aztán én kimentem a szobából, majd ő utánam jött.Ekkor nagyon meglepődtem. Egy kis apró toppban és egy kis bugyiban. Leült velem majdnem szemben, felhúzott lábakkal(rendkívül izgatóan nézett ki abban a apró fehérneműben), és evett. Közben beszélgettünk, végig mosolygott, nevetgélt. Aztán visszament a hűtőhöz és a legfellső polcon nézelődött, lábujhegyen állva, domborodó fenékkel, de végül nem vett le semmit. Ott azt hittem rávetem magam, annyira gyönyörű feneke van, és nagyon örültem, hogy láthatom őt ilyen alulöltözötten. Aztán bementünk a szobába, és aludtunk. Nem mertem kezdeményezni.


Tudom, mind a ketten kapcsolatban élünk, de eszméletlenül izgatja a fantáziámat azóta is.

Szerintetek honnan tudhatom, hogy belemenne-e egy kalandba, vagy hogyan tudnám ezt kideríteni?

van valakinek esetleg ilyen jellegű tapasztalata?


2015. szept. 7. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Ez biztosan nem maradna sokáig titokban,de el tudom képzelni mit érzel.

A csaj szándékosan incselkedett veled,nem javaslom,hogy rávesd magad,de legközelebb kérdezd meg tőle,hogy miben mesterkedik?

2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez már több mint felhívás..
2015. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még lesz ilyen alkalom, akkor pedig már bátrabban fog viselkedni. Akár még vadabb dolgot tesz. Viszont a helyedben elgondolkodnék azon, hogy megéri-e a kaland ;)
2015. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
98%

Kedves kérdező!


Őszinte leszek Veled!


Nekem az jött le alapvetően hogy nem túl élménydús a szexuális életed a pároddal , mivel a húgára vagy rákattanva. Szerintem próbáld meg a pároddal rendbetenni, feldobni a szexuális életed, és ha nem működik, akkor szakítani vele, méghozzá azért, mert elég görény dolog lenne a saját barátnőd húgát meghúzni. Ha pedig rendbe tudod hozni a szexuális életed akkor a húgát el is fogod felejteni. Szerintem egyébként nem feltétlenül jelenti az hogy előtted bugyiban volt meg topban, hogy vonzódik hozzád. Én is bugyiban meg topban alszom, és ha már régóta együtt vagy a barátnőddel vagy olyan típus a húga akkor nem jelent neki ez nagy kalandot hogy miben van este otthon.


Bocsi, ha ez fáj , de minek hazudjak? Feltettél egy kérdést... :)

2015. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem kefeld meg. Jo kemenyen!
2015. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Persze! Minél több értelmes vélemény érdekel. Eddig nem volt ilyen kibontakozott előttem, mindig takargatta magát. Ezért is furcsa. Nem is akarom feltétlenül azt hinni, hogy akar valamit, csak ha most egy idegen lányról lenne szó, vagy egy ismerősről. akkor ezek ugye szerintem a felhívás keringőre jelei.


Tapasztalat valakinek esetleg? Mert lássuk be ide hűség, oda hűség bizony én is nem egy két afférról halottam. ..:)

2015. szept. 7. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A legegyszerűbb ha szimplán rákérdezel, egy olyan szituban, amikor nem várja, hogy tényleg jól gondolod -e ezt az egészet....


Ha nemet kapsz, akkor minden ok, és boldogon élhettek, amíg meg nem haltok...


Ha igen a válasz... akkor is...-)))

2015. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
én a helyedben megadnám neki amire vágyik! ha ki dob a csajod még mindig ott lesz a hugica!
2015. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne legyetek már idióták! (Értem itt azokra, akik azt tanácsolják, hogy húzd meg a csajt...Remélem csak poénkodtok.)

Először is... Szégyelld magad... A kérdés már alapból gusztustalan, sajnálom a barátnőd, a húga pedig egy égetni való kis szuka lehet... Ha egy kicsit is szereted a PÁROD akkor ne törd össze, ne a húgával csald meg, mert ezzel a két testvér közt is hatalmas tüzet szítasz. Sok jó fenekű kívánatos lány van, keress mást, ha ennyire kalandozni akarsz. De ez a hugica dolog alapból tabu téma kellene, hogy legyen.

Legyél korrekt a barátnőddel, szerintem ennyit megérdemel...

Mellesleg nem gondoltál még bele, hogy ez egy teszt? Lehet, hogy összebeszéltek. Mi van, ha tesztelnek?

Ne csinálj hülyét sem magadból, sem a párodból. Ezt javaslom...

2015. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

olyan tipikus, hogy a férfi válaszolók mind azt mondják, perszee húzd csak meg keményen, a nők meg ellenzik...

kíváncsi lennék, ha neked lenne egy bátyád ( vagy ha esetleg van még egyszerűbb beleképzelned magad a helyzetbe) és lefeküdne a barátnőd vele neked hogy esne? Próbálok olyan példával élni, amit egy férfi is felfog. Szóval a bátyád megjelenne a barátnőd előtt boxerban, és ezek után a barátnőd el se tudna aludni mert annyira izgatta a látvány..

2015. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!