Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hinnétek egy olyan pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek egy olyan pasinak aki 2 évig folyamatosan hazudott?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatunk volt 2 évig,én komolyat akartam de 3 honap után megtudtam,hogy 1 éve baratnője van...de már nagyon belebolondultam,igy elfogadtam...de a végén már mindenek a tetejét meghaladta aval,hogy még 2 csajt tartott melletem,igy 5 honapot nem álltam szoba vele.Aztán rámirt,hogy hiányzom,csak én nem voltam a városban...azota ugymond kerülgessük egymást.Mikor ő akar találkozni nekem nem jó,mikor én rászánom magam,hogy kérdezzem meg talákozunk e (bár gözöm sincs miért) akkor neki sok a munkája...Most is direkt azért irtam lássam mit válaszol,persze nincs ideje.Az az érdekes,hogy mindig ugy válaszol vissza,hogy valamiért elhszem...a végén már meg is bántam,hogy ráirtam,talán elhiszem :))nézzétek el a butaságom,de nem tudom mit gondolyak,amugy már nem szeretem,de hiánzik,hogy lássm,na meg a szex is.Ti mit gondoltok?Nem tudom,miert alacsonzitomm le meg magam

#szex #hidjek #ne hidjek
2015. szept. 7. 19:12
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Mi se tudjuk miért alacsonyítod le magad.
2015. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jah talalj mast, velem is jo lenne a szex pl.

meg gondolhatod o is csak azt akarja, ha meg idopontot sem talal rad.

2015. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagyis azt,hogy talaljak mast?
2015. szept. 7. 19:38
 4/8 Estienne ***** válasza:

Nem az eszedért volt veled, az biztos.

Amúgy a politikusokat is újra szavazzák 4 év után, tehát ennyi erővel te is hihetsz neki 2 évnyi hazugság után.

2015. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó lehetsz egy zacskóürítésre, ha nincs jobb. De azért barátnőnek nem kellesz neki...


Mit gondolsz mi lesz 2-5-10 év múlva? Kell ez neked?

2015. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem ...csak...
2015. szept. 7. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor se...
2015. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Hűségre ne számíts ilyen pasitól. :)
2015. szept. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!