Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovaglási technika tippek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovaglási technika tippek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Viszonylag friss kapcsolat, kb fél éve élünk szexuális életet ami kiváló, de nem igazán élvezi ahogy meglovaglom, pedig előtte lévő párom különösen imádta. Ízlések és pofonok, persze, de neki nagyon nem jön be, pedig minden más póz szuper együtt, de a lovaglótól kicsit elment a kedvem/csalódott vagyok. Valakinek tippek?

25/L


2015. szept. 7. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
úgy érzem túl lassú neki az én tempóm.
2015. szept. 7. 19:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Én speciel imádom, ha lovaglóban a lány, nem csak előre-hátra mozog, hanem tekergeti, úgymond hegyezgeti a hüvelyével a péniszemet, le-fel is mozog, és körkörösen is, illetve jobbra-balra is kilengeti a csípőjét. A lényeg, hogy jó alaposan járja be hüvelyének minden szegletét a péniszem, és kiszámíthatatlan legyél ritmikailag.
2015. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne csak a térdeiden legyél hanem a talpadon is, tehát guggolj is néha :) az a best
2015. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!