Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit lépnétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit lépnétek, ha a barátnőtök az ágyban ravasz módon prosztatamasszázst kezdene el rajtatok végezni?

Figyelt kérdés

Amit csak akkor vennétek észre, mikor már bent van az ujja a hátsótokban.

Összevesznétek vele emiatt? Vagy inkább teljesen együttműködőek lennétek vele, mert már éreznétek, hogy nagyon kellemes érzés lesz és hatalmas orgazmus van kilátásban?


2015. szept. 8. 16:43
1 2
 11/17 opened paradise ***** válasza:
52%

Szerintem önkéntelenül is eltörném neki farpofákkal...

Szakító ok.

2015. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség kb. azt, amit te szólnál akkor, ha a barátod "ravasz módon" egy váratlan mozdulattal feljuttatná az ujját oda, ahol neked nincs prosztatád.


Ha ilyen szeretnél csinálni a barátodnak, szerintem nagyon finoman hozd szóba egyszer egy megfelelő pillanatban, nézd meg, hogy hogyan reagál, és tarts tiszteletben a döntését.


Ha ilyet csinálnál egyszer anélkül, hogy ő szeretné, egyrészt jogosan lenne rád irtó dühös, és nem csak azért, mert fájdalmat okoztál, másrészt szerintem jó eséllyel még akkor is elvennéd tőle a kedvét, ha esetleg egyébként mozgatná a fantáziáját.


Fordítva egyébként úgy éreznéd, hogy rendben lenne egy ilyen "meglepetés anális ujjazás"?

2015. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

ha 1ik pillanatról másikban benne lenne az ujja 1 segglyukban akkor akit analizál az ordítana fájdalmában.

eleve káros is [lehet] az egész, és jobb alaposan előkészíteni a dolgot. látszik h téged még nem tosztak seggbe. de az se biztos h csak úgy be tudnád gyömöszölni az ujjad egykönnyen. az h pl fingáskor könnyen nyílik a lyuk, az belsőnyomásból származó ürítési reflex. magyarul 1 irányú út.


válaszolva a kérdésre: elutasítanám. viszont az ember mindig próbál ujítani... esetleg 40-50éves koromban pozitívabban állnék a dologhoz, de én magam nem hoznám fel akkor se, és ha soha nem is lesz részem az egészben se venném soha zokon

/24f

2015. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Rögtön átraknám a f#szomat a torka mélyére és a gyomráig nyomnám és megkérdezném hogy neked ez jó?

Különben is ki csinál ilyet aki józan, csak úgy minden előzmény nélkül??


Ennyire nagy orgia volt?

2015. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 biohazardxxx ***** válasza:

viccből én is a farkam beraknám a kis seggébe... ;)

Pont ma derült ki hogy haverom azért dobja a csajait mindig mert elvárja hogy a lány csinálja neki de eddig csak 1-2 lány csinálta meg neki.

Én személy szerint kihagyom mert szerintem bvzis doog meg elég ha a doki csinálja...

2015. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ mióta vagyunk együtt és milyen mély a kapcsolatunk, de a legesélyesebb dolog, hogy akkorát lekevernék neki, hogy leesik az ágyról, aztán pedig kidobnám és szakítanék vele.
2015. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De vissza is kérdezek: Egy nő mit szólna, ha a barátja ravasz módon akkor dugná seggbe őt a farkával először az életében, kérdezés nélkül, amikor éppen alszik?
2015. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!