Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha a párotok (hosszas orális kényeztetés után) elkezdené izgatni az ánuszotokat, illetve prosztatamasszázst végezne finoman?

Figyelt kérdés

Egyszer buli után ittasan kezdtem el csinálni, nagyon élvezte, mikor abbahagytam egy másodpercre emelte a csípőjét hogy folytassam. Ezek után nem jött szóba, de pár hét múlva (szintén ittasan) megismétlődött az eset, láttam rajta hogy élvezi nagyon, én szívesen csinálom neki, nyelvvel izgatom valamint ujjal masszírozom.. felizgat ahogy látom mennyire élvezi:)

Párom elég szégyenlős, jó a kommunikáció köztünk de úgy érzem ez a téma (egyenlőre) tabu, képtelen lenne oldottan beszélni róla. Felhozzam mégis? Szívesen elbeszélgetnék vele mi az amivel még nagyobb élvezetté tehetném.

Tippek, tanácsok, trükkök (a gyakorlati szemponthoz illetve ahhoz is hogy várjak e kicsit ezzel a beszélgetéssel még, vagy "rontsak rá" és majd lesz valami)? Nektek volt ilyesmiben részetek? Tapasztalatok is érdekelnének, kort és nemet légyszi!



2015. aug. 3. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

én is kapom a páromtól, igaz csak a nyelvével kényeztet!

35 F

2015. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt két három csaj az életemben aki csinálta.Igaz csak kézzel meg nyelvvel de nagyon jó volt. 31F
2015. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz, további tapasztalakot/tippeket várok!:)


Kiegészítés: a szövegből nem derült ki egyértelműen, ő volt ittas mindkét alkalommal, tehát kicsit oldottabban, vagy legalább kevésbé gátlásosan tudott állni a dolgokhoz.

2015. aug. 3. 22:47
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Én soha ne mfogok ilyen lányt találni_(
2015. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
Engem meg is csinálhatnál*.*
2015. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látom itt nálatok berezegne a gay detektor...
2015. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a párom (lány) volt az ittas és olyankor szereti az ujját belémtolni! egyébként a nyelvét használja! de valami brutál jó érzés amikor a nyelvével izgat!

35F

2015. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha már csináltad neki, szerintem ne hozd fel neki a témát. Egyszerűen csak vegyetek egy kellemesen forró fürdőt, amitől elfárad a teste. Kösd be a szemét, feküdjön fel az ágyra kényelmesen, és olajjal jó alaposan masszírozd meg. Sokáig csináld, fél óránál is tovább. Azzal, hogy bekötöd a szemét, segítesz neki abban, hogy semmi mással ne foglalkozzon, csak az érzéssel, és könnyebb lesz neki felszabadulnia a gátlásai alól is. Cirógasd az olajos testét, óvatosan dugd be egy ujjadat, majd kezdd el szopni a farkát. Lassan kezdd el masszírozni a prosztatáját. Kérd meg, hogy ha már úgy érzi, hogy mindjárt elélvez, jelezzen neked. Akkor te hagyd abba a farkának izgatását és csak a prosztatáját masszírozd, de nagyon intenzíven, erősen. Ha jól csinálod, nem spriccelve fog elélvezni, hanem csak kiömlik az ondó. Neki ez olyan érzés lesz, mintha kipisilné, de mivel nem a farkával élvezett el, a makkja nem lesz érzékeny, azonnal folytathatjátok tovább. És a kedve sem fog elmenni tőle.
2015. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Én ezt a barátnőmtől biztos nem várnám el. Valami hülye lotyónak megengedném, de én barátnővel ilyet nem csinálnék.
2015. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 orton ***** válasza:
100%
mi különbség abban ha hülye lotyó vagy abban ha a barátnőd nyalja ki a valagad? miért jó piedesztálra emelni egy nőt? azt utálják az emberek.
2015. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!