Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A haverod havercsaja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A haverod havercsaja is tabu?

Figyelt kérdés
Tehát van az a szabály, hogy a barátaid jelenlegi és volt barátnőire nem nyomulunk rá. Ez akkor nem igaz, ha a haverod barátzónába került,és nem a csajáról van szó, hanem a havercsajáról? vagy ez attól függ, hogy a haverod akarna-e többet, szereti-e a csajt, ha nem akkor ráhajthatsz, ha igen, akkor hagyod? Hogy van ez a férfiak közti íratlan becsületbeli egyezmény?

2015. szept. 8. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Se jelenlegi, se volt barátnőjére.

Egyszerűen figyelmen kívül kell őket hagyni.

2015. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
77%

kényes egy kérdés

ha lehet hagyni kellene

ha a csaj jelez akkor viszont nem....

de próbálj puhatolózni óvatosan mi a szitu a haverodnál

2015. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha csak haver csaj akkor sima ügy! hisz nem jön be a haverod neki
2015. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Én a haverom volt csaját megdöntöttem, de nem vertük nagy dobra. Amúgy meg haverom sem csinálna belőle ügyet. Rossz rib*anc, ezt ő is elkönyvelte magában. Taliztam buliban a csajjal, de már ott le akart térdelni elém full józanon. xD
2015. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
ma 23:23 hehe én is így voltam most csak a haverom besértödött rám de legalább meg volt a nője az a lényeg
2015. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a képlet egyszerű, ha fontos a haverod beszéld meg vele, ha nem fontos, akkor sz@rd le.
2015. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 aladar12 ***** válasza:

szerintem, ha a csaj barátzónázta, de a haverom meg akarja szerezni még mindig az tabu.

ha úgy havercsaj, hogy régóta ismeri (kisgyerekkor pl), de nem akar vele többet, akkor szabad a pálya.

de egyébként ez tényleg kényes téma, függ a te elveidtől, a haverságotok minőségétől és a haverodtól is. kérdezd meg inkább ő mit gondol.

2015. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyszer csókolóztam egy olyan lánnyal, akibe egy jó barátom régebben szerelmes volt, de nem lett semmi.


Többször nem kérek belőle. Nem derült ki és végül nem is dugtam meg, mert a csók után is komoly bűntudatom lett.


Annyi más nő van még a világon. A pinák jönnek és mennek, de a barátságok sokkal tartósabbak és nem éri meg ilyennel elrontani őket.

2015. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, és a haverom (inkább barát, mert tényleg jóban vagyunk, de sosem jönnék vele össze, erről már beszélgettünk, de nem vagyok benne biztos, hogy feladta, múltkor is mondott két értelmű mondatokat) haverja tetszik, de nem tudom, hogy most ez hogy jönne ki a közös barát szemében, hogy vele a világért sem, a haverjával meg most találkoztam először és bejövős. Együtt laknak, szóval elég nehéz lenne megoldani, hogy ne legyenek kínos szituk, vagy ha mondjuk összevesznek ezen, vagy én később összeveszek a haverral, ha összejönnénk. Meg azt sem tudom, hogy van-e a haverban egy olyan "gátlás", hogy ne kerüljön túl közel hozzám a közös barát miatt.
2015. szept. 9. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!