Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek, miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek, miért ilyen tabu a szex? A szex olyan természetes dolog . Mint amikor megéhezel és megkívánod azt amit eszel. Szerettek ti is szexelni, de akkor, miért nem szeretitek ezt a témát? Soha nem fogom ezt megérteni, de más fiú sem.

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én teljesen megértem őket nem csak ebből áll az élet 19/F
2015. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A párommal,tehát akivel szexelek,na azzal szeretek a szexről beszélni!


Idegenekkel nem,mert nem érdekel, hogy idegenek mit hogyan szeretnek.

2015. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

#2-nak igaza van

egy nonek amugyis legyen tartasa es ne mindenfele idegennel beszeljen errol

csak a baratjaval de vele lehet mindenrol..attol h veled nem beszelnek vele meg nem tabu tema

2015. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akik a gyk-n a szexualitás kategóriát olvassák, írják, azok a lányok nem szeretik ezt a témát? Akik valóban nem szeretnek a szexről beszélni, azok nyilván nem itt lebzselnek naphosszat. Nagyjából olyan, mintha a misén kérdeznéd, hogy miért ateisták az emberek, vagy a vegetáriánusok összejövetelén azt, hogy miért jó a marhasteak.
2015. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább érdekes téma, mint tabu. Szeretem meghallgatni mások élményeit, tapasztalatait, beszélni róla. Nem idegennel, de barátok között lehet.


Amúgy ki mondta neked, hogy nem szeretik? Nekem olyan "perverz" barátnőim vannak, nem hogy imádják a témát, hanem még a barátjuk mellett nővel is kipróbálnák. Barátom nő egyetemtársának is a legjobb témája a szex. Lányba csak nagyon távoli ismerőseimnek nem hallottam még a szexuális történeteit.

2015. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező mások előtt a magánéleted megosztani...A legtöbb ember, aki a szexről beszél, csak dicsekszik.

Mégis mi másért osztaná meg valaki a többivel, hogy "úgy megdugott a barátom, hogy 3x elmentem 10 p alatt", ha nem dicsekvésből?


Na azért a szex nem egészen olyan, mint az evés.

Eszel mások előtt? Igen.

Szexelsz mások előtt? Nem. (jobb esetben)



Engem a barátnőmén kívül más lány szexuális élete nem igazán érdekel, mivel mi jó származik nekem férfiként abból, hogy egy lány elmeséli, ahogy egy másik srác megdugja?:DD


Bocsi, hogy nem lányként válaszoltam.

2015. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, ne játszd a hülyéd, kedves-drága kérdező palánta. Nyilvánvaló, hogy társadalmi okokból. Így lettünk nevelve. Ha nem a játkszabályok szerint játszunk, szukáknak leszünk nevezve, leköpnek, kiközösítenek, ujjal mutogatnak ránk.


Egyébként vicces és érdekes, mennyien csak kapargatják az okok felszínét de nem írják le, hogy "azért bszd meg, mert", inkább maradnak a "nekem van tartásomnál", a "nem olyan téma, amiről akárkivel beszéleknél", "nem minden a szex körül forognál" és a többinél. Természetesen nekik mind igazuk van: de talán akarva-akaratlanul nem néznek a dolgok mélyére és nevezik meg azt, amit kéne: társadalmi nyomás, nevelés, kettős mérce.

2015. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy nem tabu a sex, tök termèszetes dolog. L/18
2015. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!