Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van köztetek olyan aki nem kedveli a mélytorok techinkát?

Figyelt kérdés

Mivel már több mint 5 éve élünk párkapcsolatban a párommal, kicsit ellaposodott a szex. Így arra gondoltam, hogy megpróbálom valahogy felrázni egy kicsit a dolgot valamivel, amit még nem próbáltunk. Kaptam egy tippet, miszerint a férfiak nagyon tudják élvezni a mélytorok technikát, így tegnap este megpróbálkoztam vele. Elsőre ment mindenféle gond nélkül (ami meglepett, mert azt olvastam több helyen hogy nem mindenkinek olyan könnyű), viszont nem váltottam ki azt a hatást amit vártam. Nem volt semmi különleges reakció. Kérdeztem tőle, hogy jó-e neki, azt mondta (nem túl lelkesen) hogy igen, de nem tudom hogy azért mondta-e mert nem akart megbántani vagy csak tényleg nem volt neki ennyire extra élmény. Kérdésem az lenne, hogy van-e köztetek olyan aki nem szereti ezt a fajta orális kényeztetést?

23/N


2015. szept. 9. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megkérdeztem a barátomtól és azt mondta ő szereti,meghogy nem hagyhatom ki este :D
2015. szept. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. szept. 9. 06:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! Ritka a csaj aki képes volt ezt megtenni nekem. Nem is értem miért ilyen. Én őrülten lelkesednék egy ilyen után!
2015. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:

Ez eddig kimaradt nekem...:'(

Amúgy kérdezz rá úgy is,hogy nem szex közben vagytok. De ne stresszeld,tedd hozzá azt is,hogyha van valami amit szeretne,azt is mondja meg.

2015. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En pasim imadja a melytorkozast. Bar nekem gyakorolnom kellett h teljes melytorok legyen :) 23l
2015. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Mindenkinek! Mindenképpen beszélek vele a dologról, csak hajtott a kíváncsiság, hogy másnál is volt-e ilyen. :)
2015. szept. 9. 07:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is imádom!

Este meg is fogom kapni. :-)

Nekünk is nehezem ment de most már könnyen leveszi torokra.

2015. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én nem szeretem. őszintén szólva nem is próbáltam de undorítónak tartom. 22f
2015. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem élvezem az orális szexet. :( Szép látvány, meg előjátéknak jó, de bármit csinálnak vele, elélvezni nem tudok, csak punciban.


24/F

2015. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy tapasztalatlan, de lelkes barátnőm.

Ő is csinálta, de nem volt olyan élvezetes, mint amikor beleéléssel csinálta normál úton.

Volt egy ribizlivel is dolgom, ő megerőltetés nélkül, csak bk 5 centit bekapva többszörösen jobb volt.

Szóval szerintem technikát kéne fejlesztened csak.

Akár néha lehetnél szexi is. Gondolok egy szép ruhára, kihívó viselkedésre(te mászol rá).

2015. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!