Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, akik tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik tapasztaltabb lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket, nem bántátok meg, hogy a lánynak nem az első szex volt? Milyen volt tapasztaltabb lánnyal? Volt valami gond? Hány évesek voltatok, mennyi a lány és hányadik partnere voltál?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

21 voltam, es nem tudom, hanyadik partnere voltam a lanynak.

Jo volt, es rengeteget tanitot, ami elonyomre valt, tekintve, hogy eleg keson vesztettem el.

Sokat szexeltunk es sok mindent megmutogatott, meg elmondott, hogy hogyan jo neki. Ez a tudas hasznos volt kesobb is.

2015. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

18 évesen 16 éves lánnyal, akinek második voltam.


Neki az első fiúval nem volt túl jó az élménye, úgyhogy nem sokat tanított nekem. Nagyon szerettem nyalni, ujjazni őt és ő is élvezte. Lelki értelemben azt mondta inkább én voltam az első neki, mert az első barátja nagyon erőszakos és türelmetlen volt a szexben vele.

2015. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 voltam, ő 18 vagy 19 kezdő prosti volt, úgyhogy kb századik lehettem. A gond az volt, hogy izgultam és nem tudtam elélvezni.
2015. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg..nem tudom hányadik voltam, de én 18, ő 17 éves..
2015. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, problémám csak a gumival volt, mert rohadtul szorított.
2015. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én életem szerelmével vesztettem el neki már volt előtte több kapcsolata is

mai napig bánt a dolog hogy neki nem én vagyok az első

de ezen már úgysem lehet változtatni

max ha megdugnék valami szűz csajt lehet kevésbé zavarna

ez valószínű soha nem fogom megtenni mert jövőre házasodunk

2015. szept. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3%
Gratulálok utolsó! Elvenni az első nőt aki szétteszi neked a lábát...
2015. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel én teljesen nyitott vagyok ilyesmi téren és el tudom választani a szexet és az érzelmeket, emiatt nem zavar és én is tapasztalt lánnyal vesztettem el. Annál nincs rosszabb amikor a pasi annyira görcsöl ezen, hogy azon is kiakad ha a lány csak beszélget egy pasival és egyből azt hiszi, hogy titokban már le is sz*pta.
2015. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!