Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy ne legyek ilyen szűk?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy barátommal le szerettünk volna feküdni, lassan 1 éve vagyunk együtt. Első alkalom volt, rendesen be voltam nedvesedve, valamint a gumi is síkosított volt.

Először misszionárius pózban akartuk, de nem tudott belém hatolni a párom. Ezután megpróbáltuk lovaglóban is, de szerintem túl szűk vagyok, mert így sem volt az igazi.

Egyébként szerintem nagyon csúszott a gumi az én nedvemmel találkozva, mert mikor be akart hatolni, mellécsúszott.

Próbáltam már tágítani a hüvelyem ujjal, a középső bemegy teljesen, de a mutatóval együtt már csak a nyílásig tudom tolni (az is kellemetlen).

Mit tehetek, hogy legközelebb jobb legyen? Előjáték mindig tökéletes, nedves vagyok rendesen.

Köszönöm a segítő, értelmes válaszokat! :)


(Nem tudom, jó kategóriát választottam-e.)

18/L



2015. júl. 30. 00:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%

Megsúgom neked, nem csak attól tökéletes egy előjáték, hogy nedves vagy, hanem attól, hogy gondosan elő van készítve a hüvelyed a behatlásra. Alapos, hosszas izgatáskor tágulsz is az izgalomtól, a nedvesség is persze rásegít a pénisz magadba fogadásához, de önmagában a nedvesedés lófütty. Kell, hogy szakértsen a puncidhoz a pasas.

Valószínűleg nem frdít kellő figyelmet és időt az izgatásodra. Érdemesebb lenne misszionárius pózban megpróbálni először, a lovagló is jó ötlet, mert te szabályozod a behatolás mélységét, de ha ilyen félrecsúszások vannak, nehogy egyszer a lábad is megcsússzon lovaglónál, és hirtelen beleszakadj a péniszbe. Akkor lesz ám visítás. Mindez azért is, mert nem vagy kellőképp felizgatva.

2015. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Ja, és síkosítót is használhatnátok pluszba, hogy jobban csússzon.
2015. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

én úgy gondolom, eléggé fel voltam izgulva, talán picit féltem, hogy milyen lesz.

páromat nem hibáztatom. szerintem ő megtette, amit megkövetelt a haza. :D

2015. júl. 30. 00:31
 4/32 anonim ***** válasza:
6%

Akkor lehet hogy a haza elveszett...


Ha egy f.asz rendesen áll akkor az karóba húz és nem nyeklik-nyaklik meg maszatol jobbra-balra


Csávónál keresném a problémát de nem csodálom ha nem elég kemény a srác mert gumival dugni pff....ennél rosszabbat nem is tudnátok kitalálni


Ráadásul egy éve együtt vagytok szóval nem attól kell tartani hogy beteg leszel

2015. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet,hogy méretileg nem illetek össze?

Minden zárnak megvan a maga kulcsa :)

Lehet a barátodé nem való a te záradba :(

2015. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!:)

nem hiszem, hogy ez így lenne. a hüvely tágul.. és barátomnak sincs akkora "néger f***a" :D

no meg nem hiszem, hogy ez alapján kéne véget vetni a kapcsolatoknak (persze tudom, te sem ezt mondtad). :)

de köszi a választ:)

2015. júl. 30. 00:58
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

Hát van az a méret, ami már nem nagyon megy be, de nem hiszem hogy itt ez lenne a helyzet. Most itt kerületre gondolok, nem hosszr, mert ha túl hosszú az nem baj, max nem megy tövig, de ha túl vastag... De ez azért nagyon ritka meg azt látnád.


DE addig ne próbálja betenni amíg legalább több percig nem volt benned egyszerre 2 ujja. Annál azért egy pénisz vastagabb. Nekem most lassan 8 év után is nehezen megy be, ha nem volt belül picit piszkálva. Mostmár elég kb fél perc is ebből, ha amúgy jó az előjáték. Ezt úgy képzeld el, hogyha fél órát nyal és el is megyek, de nem volt ujjazás, akkor az első 4-5 lökés kellemetlen. Ha az egész előjáték 5 percesre sikerült, de volt benne ujjazás és alapból felizgulva indultam neki, akkor már simán bemegy. Persze ha legjobb, ha van minden, de érted.


Ha nem megy 2 ujja elsőre, akkor szedjétek szét az egészet több alkalomra, de így nem lesz jó neked, még ha beerőszakolja se. Fokozatosan kéne.


Az semmiképpen nem baj, ha túl csúszós. Van, amikor kellemetlen (ha túl tág a csaj/túl kicsi a pénisz hozzá és még túl sok a nedvesség is, akkor..), de ez nem az a helyzet, nem amiatt nem ment. Azért is félrecsúszhat, mert már ő is izgul / túl régóta állt és a farka megunta, hogy nem történik semmi és nem volt teljesen kemény, akkor simán lehet, hogy nem megy be. Picit simogasd meg őt ott gumin keresztül is, hogy teljesen kemény legyen, az a biztos.

2015. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

7-es! :)


köszönöm a kifejtett válaszodat, hogy ennyi időt szántál rám. nagyon hasznos volt minden, amit írtál. :)

2015. júl. 30. 01:33
 9/32 anonim ***** válasza:
21%

Az írásod alapján elég szűk lehetsz.

Nem feltétlenül kell nagy néger f..oknak lennie,hogy gondot okozzon a behatolásnál.

De majd rájössz.

F40+

5-ös

2015. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

mint a kérdésben is olvasható, tudom, hogy szűk vagyok. nem mondtam, hogy nem. de nem ugyanaz szűknek lenni (amin lehet változtatni), vagy nagy farok birtokában nem tudni behatolni. :D

a kérdés az volt, mit tehetek ellene, mivel javíthatok a helyzeten.

2015. júl. 30. 02:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!