Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti szeretitek a bujos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti szeretitek a bujos fiukat?

Figyelt kérdés
ha pl inkabb o a kiskifli stb.
2015. szept. 9. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nem. legyen ferfi a ferfi!!!

oke bujjon persze, oleljen meg, na de kiskifli? rohannek az agyabol :D

2015. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyen a kettő között valahol és az jó.
2015. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy szeretik,a romantika már rég nem divat,ezért van az hogy a r.ibanczok érvényesülnek+ a macsók,aki nem ilyen az csak masztizzon vagy verje ki...
2015. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szub vagyok, az ágyban kemény és durva pasi kell, de imádom az amúgy bújós pasikat :) Amikor összebújva filmezünk és elalszik miközben simogatom a haját és magamhoz húzom... Kell mindenkinek a romantika és a cukiskodás, a kis libáknak akiknek azért kell pasi, hogy dicsekedjenek vele azoknak nem kell a bújás :) Nem azt mondom, hogy kis szerencsétlen legyen egy pasi, de abba semmi rossz nincs ha szeret bújni 22L
2015. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Egy szub akivel össze lehet bújni... na ez igazán tetszik :) Mármint... egy szub csajsziról nem az jut eszembe általában... pedig hiába vagyok dom, igényelném ilyet, nagyon is...


24/F

2015. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En szeretem mikor bujik a parom. Alapbol o Se nagyon bujos, Se rideg pont a ketto kozott van :) De mindig megy a "vita",hogy ki Legyen a kiskifli :D

18/L

2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Jobban szeretem, ha inkább én vagyok a kiskifli és ő ölel át, de persze elő szokott fordulni fordítva is. Külön szeretem ilyenkor póló és melltartó nélkül a hátához nyomni magam, utána nem sokáig fordít nekem hátat. :D

De visszatérve a témára, én szeretem. Ne legyen túlságosan az, mégis csak ő a férfi, de aranyos tud lenni, ha odabújik hozzám. Olyankor ez a tipikus "aaaahw de aranyos" gondolatom van. :)

2015. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Ahhozképest elégge le lettem pontozva, nem is tudom miért :D Úgy látszik nem szerethetek bújni! :D Ha már szexualitás témába lett kiírva a kérdés, akkor az is fontos, hogy az ágyban milyen egy pasi :) négyes voltam :)
2015. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!