Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány aki próbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki próbálta már a barátság extrákkal kapcsolatot? Esetleg olyan lány aki próbálná? Mik a tapasztalatok? Megérte? Jól ért véget

Figyelt kérdés
Akár privit is írhattok és akkor nem ír rátok mindenki :D

2015. szept. 12. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt, 1-2 hónapig tartott. Jóban maradtunk, nem volt semmi különös.:) Jó volt tapasztalatnak, én azt mondom,de többet nem mennék bele, szerintem.
2015. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
nekem volt, azóta is barátok vagyunk, de már nem extrákkal
2015. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

nekem is volt ilyenben részem, nagyon jó volt élveztük egymás társaságát és a végén kapcsolat lett belőle :D

19/L

2015. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék ilyet
2015. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt megbeszéltük hogy csak szex csók érzelem nélkül...nem tartott sokaig mert egymásba szerettünk:) azota együtt vagyunk :)
2015. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 puju válasza:
nekem is volt és még kisebb nagyobb megszakításokkal mindig tart
2015. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lassan 2eve tart nekünk. Megszerettem de semmi pénzért nem változtatnek rajta. Nem bántam meg mert rengeteg szép emlekunk van egymással.
2015. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt. 5 hónapig tartott. (én 16,ő 28 volt)

Megbántam. Így visszagondolva nem is élveztem annyira, csak bejött hogy tetszek egy idősebb,helyes pasinak. De maradtunk "haverok".

Tapasztalatszerzésnek jó volt, de nem mennék bele újra. :)

2015. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lüszim válasza:

Nekem is volt, hatalmasabb szerelem lett belőle

2 evig tartott, aztán az elet elsodort minket egymashoz. De mai napig mosolsogva gondolok vissza rá. Egy percét sem banom

2020. máj. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!