Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van/szeretnétek olyan játszótá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/szeretnétek olyan játszótársat akivel csak az izgalmakat élitek meg?

Figyelt kérdés

Pár évig volt egy olyan lány haverom akivel csak ilyen különböző izgató "játékokat" nyomtunk együtt, de egyébként nem nagyon tudtunk a másik életéről semmit, nem ismertük egymás barátait, stb..

A lényege az volt , h mindketten kiélhessük a titkos vágyainkat anélkül h erről bárkinek beszélni kelljen és esetleg kockáztassunk h kiderül.

Ilyenek pl mint szex különböző nyilvános helyeken, pucérkodás itt-ott, szexuális töltetű feladványok teljesítése stb.. :D


2015. szept. 13. 01:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

"szexuális töltetű feladványok teljesítése "

pl ?

2015. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
bárcsak lett/lenne egy ilyen lányismim.. :D
2015. szept. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem bánnék hasonlót... :D
2015. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Lehet benne lennék ilyenbe... és akkor nem kéne egy kapcsolatot kockáztatni, ha a másiknak ez kiábrándító. Elgondolkoztató...


24/F

2015. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem volt mellette kapcsolatom egyébként, vele majdnem lett a végén, de aztán mégsem úgy alakult :S
2015. szept. 13. 01:10
 6/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen kapcsolatban vagyok. Szex kapcsolat, de többnyire extrém és izgalmas szex.
2015. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Lehet lesz ilyen "haverom" :D jo otletet adtal. L/18
2015. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
:D és ki lesz a szerencsés?
2015. szept. 13. 12:57
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Én is gondolkodtam ezen... sokkal könnyebb lenne egy ilyenben lenni. Sajnos pasiválasztás terén elég peches vagyok, mert mindig perverzebb voltam a párjaimnál. De persze kitartottam a kapcsolat mellett, mert szerelemmel voltam vele. És hát elég rossz amikor nem tudom kiélni a vágyaimat és pont az szól le, akinek támogatnia kéne.

Szóval marad az elfojtás.


De gondolkodtam, hogy egyszer inkább így kéne indulni. Keresni egy férfit aki benne lenne a mókákba. Megélni ezeket a dolgokat. Bár több dolog is ellene szól. :/

2015. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez izgin hangzik. Ilyenben én is benne lennék.

21/F

2015. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!