Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos kan kb (1,5 kg)...

6 hónapos kan kb (1,5 kg) csivavához szeretnék játszótársat választani. Kiscicát lehet mellé, vagy ti mit ajánlanátok (másik csivaván kívül? ) sajnálom egyedül hagyni mikor mennem kell valahova.

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól szocializált, akkor mindegy, milyen fajta kutyát választasz mellé.
2014. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mellé kiscicát is hozni természetesen. Lehetőleg olyan cicát, aki nem fél a kutyától (kutyás helyről örökbefogadni). Ha a cica is kicsi még, össze fognak szokni.
2014. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű összeszokna a cicával is, de én biztosan nem cicát hoznék mellé, ha játszótársat találni a cél. Általában nagyon más a játékstílusuk, máshogy szórakoztatják egymást vagy magukat, törődésből is másféle kell nekik, szóval nagy esély van rá, hogy vagy közömbösek maradnak, vagy egymás agyára mennek. Nem azt mondom, van rengeteg kivétel, ahol imádják egymást és elválaszthatatlanok, de én azért legtöbbször azt látom, hogy nem nagyon kezdenek egymással semmit.

Szóval ha játszótársat szeretnél, inkább valamilyen hasonló méretű kutyában gondolkoznék, de ha továbbmegyek, én nem is vennék mellé másik kutyát, pláne ha csak miatta vennél, és nem azért mert te akarsz 2 kutyát. Az természetes, hogy szomorú ha elmész, de még gyerekkutya, meg fogja szokni hogy az az élet menete, hogy a gazdi reggel elmegy, aztán visszajön. Az hogy sír és szomorú, nem annak a jele, hogy egy másik kutyát akar maga mellé, hanem téged hiányol, de ezt ahogy mondtam, megszokja.

2014. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!