Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki leste már meg a szomszé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki leste már meg a szomszédját vagy esetleg családtagját majd masztizott rá?

Figyelt kérdés
valaki masztizott ilyesmire cicit látott puncit farkat valami ilyesmit és beindult tőle?

2015. szept. 13. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2015. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A család tabu! És soha senkit nem kukkoltam.


Viszont, ha a szomszédból meghallom az ágy nyikorgását vagy a félreérthetetlen nyögdécselést, attól mindig izgalomba jövök.

21/bi/L

2015. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En 13 evesen igy masztiztam eloszor..a szomszed csajra zuhanyzas közben:-)21/f
2015. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen a szomszéd csajt meg az abyját is láttam meztelenül napozni. A csajt akkor is kilestem amikor dugott a barátjával.
2015. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
standon mikor oltozott egy 16ev koruli lany, es a kis 12ev koruli tartotta neki a torolkozot, persze sokszor leejtette es minden latszott:D
2015. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Most jól el leszek itélve, de régen rendszeresen kukkoltam hugom, amikor zuhanyzott. Egyszerűen csak kíváncsi voltam, milyen egy meztelen lány, mivel akkor még nem volt csajom. Aztán pár év múlva lett és abbamaradt a kukkolás is.
2015. szept. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
6-os nem vagy elítélve, de lehet, hogy a húdgod is kukkolt téged, csak te sem tudsz róla.
2015. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Én egyszer nővéremmel cseteltem. Láttam hogy fent van a cseten, én meg egy másik névvel amit nem ismer, elkezdtem vele idegenként ismerkedni. Akkor tudtam meg h nem borotválja a punciját és megmutatta a mellét. Annyira izgató volt az egész szitu h kénytelen voltam kiverni, egymás után 2x is.
2015. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Nővérem 3 évvel idősebb nálam, együtt nőttünk fel, bár egy bizonyos kor után már nem egyszerre fürödtünk a közös kádban érthető módon. :D Egyik nyáron épp menni készült valahová, és egy lenge ruha "egyberuha" volt rajta, ami éppen eltakarta a seggét. Meg is kérdezte, h kilátszik-e a bugyija ha lehajol és lehajolt, de nem bokáig, csak éppen egy picit és igen, kilátszott! 17 voltam úgy emlékszem ekkor és valami eszméletlen módon felizgatott már ennyivel is, úgyhogy miután elment kivertem rá. :D
2015. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Normális,fehér ember a saját családtagjára nem izgul fel!
2015. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!