Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányok nem az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok nem az átlag péniszhez vannak méretezve?

Figyelt kérdés
Minden lány kiemeli hogy milyen jó a 18-20 cm körüli pénisz, vagy legalábbis én ezt hallom mindenkitől. Ilyenkor én meg a 15 cm hosszú péniszemmel elszégyellem magam. De úgy tudom ez az átlag és van ennél kisebb is. Ezért imádják a mai lányok a fekete pasikat is? Az ő méreteikre vannak tervezve?
2015. szept. 13. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tied átlagos, a nők hüvelye meg 9-12 cm mély. A szemük nagyobb, általában.
2015. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Unalmas a 2453. ilyen kérdés.

Nekem 13 cm-es péniszem van, és az eddigi 9 partnerem mind nagyon szerette. :)

2015. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, ki mindenkitől hallod ezt, mert a nagy mintákon végzett felmérések szerint a nők az átlagos péniszt preferálják (13-15 centi), a nagyobbat nem élvezik, fájdalmat okoz nekik. Természetesen vannak kivételek, de azért nem az az átlag.


Nekem volt több, nagyobb méretű partnerem is, és mind arra panaszkodtak, hogy előző kapcsolataikban folyton óvatoskodni kellett, nem nyomhatták tövig. Tehát a tapasztalatok alapján 10 nőből jó, ha egy tudja élvezni a nagy méretet, a többinek inkább kellemetlen.

2015. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok még egyszer.

Valaki beszélt itt a nagyot mondásról.

Na ez teljesen igaz.

Nekem az egyik partnerem nem hitte el, hogy 13-cm-es a péniszem mert azt mondta annál kisebb péniszű férfi neki azt mondta hogy 15 centis neki. :D

Lehet amelyik lány azt mondja, hogy ő 20 cm-esel szokta csinálni azzal élvezi, valóságban az a pénisz jó lesz 15-cm-esnek is. :D

2015. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ahogy itt mindenkinek 20-23 centis farka van, úgy a lányok is mind 20 centisre vágynak. Szóval a nagy része kamu, jól hangzik, érdekes, egy percig a középpontban lehet az ember.

Ne szégyelld magad, 15 centi teljesen rendben van.

2015. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 típus van a 18-20, meg azon felettihez hozzáméretezve, 1. a 16 éves kis fruskák, akiknek halvány lila gőzük nincs, hogy mekkora az akkora, 2. akinek a pasijai száma, akikkel ágyba bújt az minimum 20 db.

Az összes többi normális igényekkel megáldott, normális lány-nő igényének nagyon is tökéletes a teljesen átlag méret, szóval nincs miért szégyenkezned!:)

2015. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy nagy sikerű vicc, hogy a nők miért nem tudnak parkolni. Mivel a pasik elhitették erről (kb 5 centit mutatva), hogy ekkora a 20 centi.


Szóval a legtöbb lány még életében nem látott vonalzót, amin megnézte volna, hogy mennyi az a 20 centi, a másik pedig, hogy ha véletlen tényleg akkorával találkozik, akkor meg azt hiszi a fájdalmas szex a jó szex. Elég durva bemelegítés kell ahhoz, hogy egy akkora ne fájjon az elején, mert mondok valami meglepőt, marhára nem kellemes ha az embernek a méhszáját döfködik.


Tehát nyugodj le szépen, átlagos méreted van, ha nem stresszelsz, hogy úristen kicsi, akkor még pozitív élményt is okozhatsz a barátnődnek. Nincs is rosszabb egy görcsös pasinál.

2015. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7: Azért ezzel vitatkoznék... bennem volt már 20 centi feletti pénisz (igen, lemértem!), és hozzá lehet szokni. Természetesen nem kellemes, ha már az elején durván indít és a méhszájat bökdösi, de azért ha megvan a fokozatosság, akkor a nő is el tud lazulni, és ilyenkor a hüvely akár a duplájára is képes nyúlni (tehát egy 12 centi hosszú hüvely akár 24 centit is be tud fogadni teljesen). A hangsúly a fokozatosságon van! Ha az megvan, akkor nincs fájdalom, nincs méhszájbökdösés.


Annak pedig, aki szerint a befogadóképesség a partnerek számától függ: ez nem így van. A jól működő hüvely egy borzasztóan rugalmas valami, ami izgalom hatására tágul és nyúlik, majd szépen visszaáll az eredeti méretére. Ez így van az első partnernél is, meg az ötvenediknél is. A gyakorlatban azonban vannak nők, akik több évtizednyi aktív szexuális élet után sem képesek ellazulásra, mások meg már az elsőnél megtanulják.

2015. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vicces a kérdésed... nekem 19-20cm izgalmi állapottól függően és minden ismerkedésnél puhatolóznom kell, nem vagyok-e túl nagy... általában hitetlenül fogadják. Egyszer mérőszalagos képpel támasztottam alá, el volt ájulva. Pedig nem nagyzolni akartam... hanem aggódtam, hogy nem jó velem, ha túl nagy. A legtöbb lánytól azt hallom, hogy 17 fölött már fáj.

Ne aggódj, a 15cm teljesen jó!


24/F

2015. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol egy nőt sem f-szra terveznek barátocskám. Rengeteg nő leszbikus, soknak nincs is vaginája, másoknak meg farka van. Szedd össze magad, sírjál a farkad miatt és a magányos könnyeiddel síkosíts maszturbáláskor.
2015. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!