Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tuti, hogy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Van egy kulfoldi baratom, de igazabol mar mindketten tobbet erzunk egymas irant, mint baratsag. Regebben is emlegette, hogy benne lenne egy pasival a szexben, de a lanyokat preferalja jobban. Viszont tegnap bevallotta, hogy egy hete lefekudt egy shemale-lel (ladyboy). Teljesen kiakadtam, nem hittem volna, hogy tenyleg kepes lesz ra. Raadasul meg elvezte is. Nem tudom mar mit gondoljak rola, ezek utan szerintetek erdemes folytatni?

2015. szept. 14. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit folytatni? Ha te is le akarsz vele feküdni, vagy többet, igen. Ha csak barátnak szánod akkor is, csak mindent tisztázz. Nem is igazán értem a kérdést..
2015. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig szexualisan is vonzodtam hozza, de most hogy egy pasi seggberakta... Hogy lehet ezt finoman kozolni vele? Plusz nem tudom elkepzelni azt, hogy egy puncit is ugyanugy tudjon elvezni ezek utan... Hogy lehet mindketto kellemes neki?
2015. szept. 14. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy biszexnek mind a két nemmel kellemes érzés a szex. Ha neked ez nem fér bele akkor ne gondolj rá úgy.
2015. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre elég nehéz válaszolni.

Figyelj, én nem folytatnám, ha többet akarnék tőle barátságnál. Egyrészt én is azon a véleményen vagyok, mint Te, hogy akkor a puncit már nem élvezné annyira, és valószínúleg azt is szeretné, ha seggberaknám néha műfarokkal, amivel SEMMI gond nincsen, csak én nem vagyok ilyen beállítottságú. Szóval nekem nem menne tovább. Ha ő szeretné még, akkor ezt mond el neki, ennyi. Vagy megérti, és lesztek barátok, vagy bedurcizik, akkor meg ez van.


Ha Neked nem gond, hogy Te is többször leszel seggberakva, mint nuniba, valamint néha műkukit kell használni, akkor menj bele.


Ennyi az egész.

2015. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!