Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, egy ilyen pasiról mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egy ilyen pasiról mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Na tegyük fel van egy srác,aki jó képű,tetszik is nektek.Emellett ki van gyúrva,tehát a teste se rossz.Összességében kinézetre elég jó pasi.Igen csak mikor mondjuk megismeritek kiderül hogy elég "bzis" :D.Ezt úgy értem hogy,ilyen nyálas zenéket hallgat,nagyon megható filmeket néz,színházba jár,és ilyen romantikusabb emberke,nem az a full alfa hím.Na ezzel a pasival mit kezdenétek?

2015. aug. 30. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejonne :) semmi bajom nem lenne az ilyesmivel. had dontse mar el mindenki hogy mit csinal szabadidejeben, milyen filmet ez es milyen zenet hallgat.
2015. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy én férfiasabb lennék tőle. Egy férfi legyen férfias kívül-belül.
2015. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ettől aztán tényleg férfiatlan lesz valaki.:D


Rám ez igaz, annyi kivétellel, hogy helyzet válogatja a viselkedésemet.

Alapvetően ilyen romantikus típus vagyok, de ha mondjuk valakit szájba kell vágni, mert molesztál egy lányt, az sem okoz gondot.


Eddig a nőknek még nem volt ezzel bajuk...

Na de most már ez se elég jó úgy tűnik :D Ki érti ezt.

2015. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejon😉
2015. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk a dolgokat, mert te a kérdésedben csak a felszínt kapargattad.


Kiáll magáért?

Elég határozott, magabiztos, önbizalommal teli, tökös az élet más, fontos területein? (Munkában, csajoknál, stb.)

Eléggé érdekérvényesítő?


Mert felőlem szeretheti a romantikus filmeket, zenéket. Viszont ha meghunyászkodó, tutyi-mutyi, nem áll ki a saját érdekeiért és könnyen meghajol mások előtt, az nagyon zavaró.

2015. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene,bár van barátom..de amúgy a színházba járás meg a megható filmek nézegetése mióta "bzis"? Nekem nem ettől lesz valaki az..érzékenyebb lélek a szentem, sosem tetszettek az alfa hím férfiak inkább a művészlelkek vagy az úriember típus..
2015. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az es 17 korul vagy irhatsz😀😀
2015. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!