Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sírnak a férfiak, hogya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a férfiak, hogya nőknek csak a pénz kell?

Figyelt kérdés

Ha valaki olyan nőt akar magának, mint pl a Vajna Tímea, Zimány Linda és hasonlók, akkor ne sírjon, hogy "ezeknek a nőknek csak a pénz kell brühühühü", hanem keressen egy normális, INTELLIGENS nőt. Ja, hogy azok szóba sem állnak veletek? :O Értem. Szerintetek Andykének miért Vajna Timike típusó nője van? Mert neki csak jó nő kellett, aki könnyen kapható. Mert a pénzén kívül... hát... biztos ad szeretetet. :) Talán ha nem csak az ilyen nőket vennétek észre... Mert bizony, sok nőnek csak a pénztárca vastagsága a fontos, de könyörgöm... Miért ilyenekkel jöttök össze? :D


Ennyi erővel mondhatnám, hogy Nektek csak a külső, meg a szex a fontos. Nyilván sok férfinak igen, de jelentős részének igenis kell egy TÁRS, nem pedig egy szextárgy.


És jöhettek azzal, hogy de "az intelligens lányok általában csúnyák" Nem. Sok hölgyet ismerek, akinek egyáltalán nem fontos a pénz, és mégis gyönyörűek.


Mi ez a hülyeség? Nem kelletek senkinek és ráfogjátok a pénzéhes nőkre, hogy az okosabbaknak nem kelletek?


2015. szept. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Na jó azért azt is nézd meg, hogy milyen férfiak állítják ezt.
2015. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy pl. én és még rajtam kívül sokan ilyen nőkkel akarunk összejönni? Normális, átlagos nővel szerettem volna összejönni, de sajnos, ha nem a pénzre mennek, akkor a külsőt nézik, a személyiség nem érdekli őket.
2015. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet. Egyszerűen férfiatlan, kisfiús, bu*zis kinézetű vagyok akire egy nő se néz rá. 21/F
2015. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert szükségük van valamire, amire ráfoghatják a sikertelenségüket, ezzel felmentve magukat az alól, hogy szembenézzenek a problémával, és így nem kell semmit tenniük.

Ha majd lesz pénzük, akkor az lesz a bajuk, hogy a nőknek csak a magas és/vagy izmos és/vagy szőke/barna/fekete/zöld hajú pasik kellenek, és ezt még lehet mantrázni 30 évig, aztán meg sírni, hogy a nőknek csak az 50 alatti pasik kellenek.

2015. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 tökéletesen egyetértek Veled.

Ahelyett, hogy magukban keresnék a problémát, hogy mit rontottak el, ráfogják az összes nőre, hogy nekik csak a pénz kell. Valamit úgyis kitalálnak.


Ugyanígy vannak ezzel a nők is, természetesen. Akinek kicsi a melle, azt mondja, azért hagyta el a pasija, akinegy, az azért stb. És akkor a férfiaknak csak a szex a lényeg. :D


Hihetetlen, milyen buták az emberek...

2015. szept. 14. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:
mert ez így van! ha barátnőd van aki nem a pénzre megy az is pénzbe kerül ennyi!
2015. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

...miért kerülne pénzbe?

Miért kötelező költeni a nőre? Persze ha mondjuk valami tönkre megy otthon és a nőnek nincs pénze kifizetni, alap, hogy ad bele egy keveset (ha olyan jó a kapcsolat), de ez fordítva is így van... a nő is adhat kölcsön.

Nem értem, hogy egy nő (a nicknevedből következtetve nő vagy) miért gondolkodik így. Jó lenne, ha kifejtenéd.

2015. szept. 14. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Emberek.. Miért keresse magában a problémát? Puncija van. Neked mi kell? Nálátod.. Nemtetszik? Van bőven jelentkező..
2015. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen természetesnek veszem azt, hogy versenyképesebb nők számára a pénz is nagyon fontos. Nagy rájuk a kereslet, ezért tudnak e téren is válogatni. Én emiatt soha nem panaszkodtam.


Független férfiak kb. 99% inkább vadkempingezne, szolid albérletben élne egy fiatal bomba csajjal, minthogy luxuskörülmények közt éljen egy 20-30 évvel idősebb gazdag nővel. Nők közül nagyságrenddel több választaná, a 20-30 évvel idősebb gazdag férfit.

2015. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 opened paradise ***** válasza:

"Miért sírnak a férfiak"

Akik itt sírnak,azokat nem feltétlenül nevezném annak.

Ahogy a 4-es is írta,kell valami,amire lehet fogni.

2015. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!