Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nőknek csak a pénz meg a külső számít?

Figyelt kérdés
Ha ki meri valaki mondani, hogy neki számít, hogy a párja önellátó legyen (ha már nem diák, természetesen), valamint az ízlésének megfeleljen, azonnal jön, hogy pénzéhes, számító rbancok. Miért?
2015. aug. 8. 21:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
39%
mert azt számít
2015. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Mert az itteni férfiak betegesen szoronganak. Tudják, hogy nem felelnek meg ezeknek a feltételeknek és a nők szidásában vezetik le a felgyülemlett feszültséget.
2015. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
#2 .... vagy csak tapasztalatból beszélnek.
2015. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%
2 én nem szorongok ez az élet tapasztalatom
2015. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
51%

Nekem meg más az élettapasztalatom, mint amit itt írtok. Akkor most kié az igazság?

[link]

2015. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem azzal van gond, ha kijelentik, hogy nekik fontos az egzisztencia és a szinte makulátlan férfitest, hanem azzal, hogy ezt tagadják.
2015. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom miért gondolják az emberek azt, hogy akik ezen az oldalon fent vannak azok mind szerencsétlen töketlen, idióta lúzerek.

Ugyanúgy vannak itt is normális emberek, akik megéltek már mindent, ugyanennyi hülye van mindenhol nem csak a neten.


Még ez a jobbik verzió , minthogy játékfüggők legyenek vagy hasonlók.

2015. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
62%
Igazából nem tudom azokat sajnálni azokat a fiúkat, akik azt írják, hogy "a szép lányoknak csak a gazdag, helyes, bunkó, izmos pasik kellenek" majd pár mondattal arrébb odatoldják, hogy "ezért sajnos le kell adjam az igényeim, csúnya, szintemen aluli nőt kell megtűrnöm magam mellett, ha nőt akarok" ez utóbbi kijelentés még undorítóbb, felszínesebb mint azok a nők, akiket megvetnek.
2015. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%

Mert a saját rossz tapasztalataikat húzzák rá az összes nőre, ami szintén elég "gáz". Nem mellesleg itt sokan ezt elég sokszor vállalhatatlan formában tálalják és bármi nővel kapcsolatos kérdésről van szó, csak ennyit tudnak odabiggyeszteni.. hogy minden nő felszínes, anyagias, semmi érzelem nincs bennük, csak kihasználnak blabla. Nekik ebből áll a "tanácsadás".


Engem sok pasi próbált hülyének nézni, átvertek, kihasználták a jószívűségemet, meg még sorolhatnám, barátnői körben is van jó pár ilyen sztori, mégsem mondogatom megállás nélkül 0-24-ben, hogy minden pasi egy felszínes idióta, aki csak szexre hajt és kihasznál.. Holott okom az bőven lenne rá, mégsem teszem, mert tudom, hogy vannak még normális férfiak. Mint ahogy normális nők is, de egyszerűbb a másikra ujjal mutogatni és leszólni..

2015. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, mindjárt jönnek azzal a dumával, hogy az eddigi pasijaid bunkó alfahímek voltak és a kedves srácokat észre sem veszed.
2015. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!