Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett nők kedvelői, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett nők kedvelői, mit tetszik nektek azokon a nőkön, akiken van jónéhány + kiló?

Figyelt kérdés

Privátban is írhattok, lenne egy pár kérdésem. :)


21/L


2015. szept. 14. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden!:)
2015. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Örülnék, ha nem csak privátban írnának, mert erre én is kíváncsi vagyok. Csak azért, mert én is molett nő vagyok, és engem nem szeretnek a pasik. Egy nap, ha kettő-három utánam néz, de azok is a munkás románok.

158 cm vagyok és 62 kg, szerencsére arányosan telt, vékony a derekam, nagy a keblem és a fenekem... de ettől a férfiak még a vékony nőket kedvelik. :D Ami teljesen normális, hiszen az egészséges nők szebbek, nem azt mondom. :)


Szóval ha valaki kedveli a molett nőket, az jó lenne, ha leírná, hogy miért, és hogy van-e ilyen egyáltalán. :D

2015. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt pont a plusz néhány kiló, legyen mit szeretni :) Összességében csak nagyobb felületen szépek :) Egy aranyos szép pofival meg végképp. Saját tapasztalat szerint érzelmesebbek is és megkockáztatom, hogy ágyban is érzékibbek. 25/F
2015. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
3 Ment a zöldkéz:)
2015. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.


Azt megkérdezhetem, hogy Nektek mi számít molettnek?

2015. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a duci nőket.. Eddig akikkel voltam azok odaadóbbak voltak, és érzelmesebbek, persze nem lehet minden duci nőre ezt sem mondani, de én pont olyanokat fogtam ki :) Ha valakinek a kisugárzása is jó akkor nagyon szexi tud lenni és azok a domborulatok igen csak fel tudnak csigázni :) Szivesen beszélgetnék duci nőkkel...
2015. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kettes Te szerintem inkább vagy kellemesen telt mondjuk, mint molett, pláne, ha eloszlik szépen :)
2015. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bartimeus90: köszönöm a válaszadod, és bocsánat, hogy így kérdezgetek, csak azt hittem, hogy molett alatt azokat értitek, akiken van mondjuk +5 vagy +7 kg. Ezek szerint nem. :)
2015. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A +5-7 inkább teltkarcsú :) Kérdezz nyugodtan, bár azért nem vagyok akkora szakértő ^^
2015. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

bár én nem vagyok férfi, azért leírom a véleményem. szóval, nekem is olyan a testalkatom, hogy tudtam sose lehetek vékony. A gimi alatt el is engedtem magam, mondván ha már így is úgyis gömbölyű vagyok nem mindegy?! Volt is rajtam 10 kg felesleg minimum.

Szerencsére, ennek ellenére valamennyire mindig sportoltam, szóval "nem folytam szét" sosem. De, gimi után valami elkezdődött bennem, rájöttem ez így nem mehet tovább, mert az dolog hogy még feszes a bőröm mert fiatal vagyok, de ha így maradok akkor meg fog ereszkedni és az már nem cuki hájacska lesz, hanem csak simán háj.

Szóval 4 éve elkezdtem futni, bringázni, jógázni. Lejött a -10 kg, most sem vagyok vékony! Erős, vastag combom van, nagy , de gömbölyű fenekem. Egészen átalakult a testem.


Egyébként mindig volt barátom, szóval nem emiatt kezdtem el, hanem magam miatt. És tény, azért jót tett az önbizalmamnak.

Szóval én mindenki a sportolásra buzdítok, mert hatalmas erőt tud adni mentálisan és fizikálisan is!

2015. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!