Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon meghízott a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meghízott a barátnőm, mit tegyek? Nagyon tetszik, de nem is álmodtam, hogy ennyi kiló, aggódom érte!

Figyelt kérdés

Eddig nem árulta el a súlyát, és most mondta el, hogy az elmúlt másfél év alatt 57-ről 78 kilóra hízott (165 cm)! Én azt hittem, hogy csak 8-10 kiló mehetett fel. És részben az én hibám, mert husisabban egyre jobban felizgatott, és folyton lebeszéltem a fogyásról. A szex is egyre jobb lett, ahogy meghízott. De ha tudtam volna, hogy ilyen sok feleslegről van szó, jobban figyeltem volna rá...


Most mit tegyek? Beszéljem rá, hogy fogyjon? nekem nagyon tetszik így! De aggódom az egészségéért, a 78 kiló nagyon sok szerintem. Ő azt mondja, jól érzi magát, és látja, hogy sokkal jobban tetszik így nekem.


2013. dec. 10. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

78 kiló?Kövér disznó lett!

Menjetek együtt sportolni mert ez így nem egészséges!

2013. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Köver diszno az apad fassza.legalabb nem csont meg a bör,van rajta mit fogni.nekem is jobban tetszenek a husisabb nök,mint a csontos gebék...
2013. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A forma számít nem a szám - nem biztos, hogy az mind zsír.

Pláne, ha jobban tetszik, miről beszélünk..?

2013. dec. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Husisabb?Ő már kövér!
2013. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Zakathol ***** válasza:
84%
Cyan: Azért egy nőre nem ugrik ám fel csak úgy magától 5-10kg izom... :D Az zsír lesz biza, az egész. 20kg zsír pedig rengeteg.
2013. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól érzi magát és neked is tetszik nincs nagy gond. Bár egy kicsit már az elhízott kategóriába tartozik. Esetleg kezdjetek el együtt mozogni. Ne mond a szemébe,hogy "sokat felszedtél"! Annál nincs rosszabb.
2013. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, ne már...ez nem kövérség, némi túlsúly. 170 centivel én is voltam 78 kiló és rengeteg pasi nézett meg, forgolódott utánam, pedig nem is vagyok az a szerencsés alkat, aki mellre hízik. Ugyanakkor nem volt az annyi, hogy ruhával ne lehetett volna jól kendőzni, én nem tudtam magam szex közben elengedni, azért fogytam vissza egy bő tizest... De a lényeg, hogy messze nem zsírdisznó kategória, na jó, erős combom volt és párnás felkar, némi pocak, de abszolút semmi hurka vagy úszógumi nem volt rajtam... Az egészség érdekében valamit lehet hogy fogynia kéne, de nem kell itt ájuldozni, ez még nem az, amikor könnyebb átugorni, mint megkerülni...
2013. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
na Én biztos nem híznék a pasim miatt elég bita csajod van de te is az vagy h hagytad 165cmhez nagyon sok. 78kg . sűrgős diéta és mozgás!!!
2013. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Zak: tudom, tudom... :)

(én ne tudnám...)

Nincs meg az az oldal sajnos, ahol képek vannak kategorizálva súly/magasság alapján, de amit a google kiadott, az nem _annyira_ vész.

Nyugtatásképp szántam, hiszen ha látszatban csak 8-10-nek tűnik a srácnak, akkor nem kell a Dunának menni.

2013. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És igen, a 6-os jól mondja, ne sértsd meg azzal, hogy azt higyje, kövérnek látod, ennél nincs rosszabb. Ha a férjem így állt volna hozzá, valószinűleg az afölötti bánatomat is evésbe folytottam volna :) Szervezzetek aktív programot, figyeljetek együtt oda az egészségesebb étkezésre, ilyesmi...
2013. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!