Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem szerint nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem szerint nagyon kicsi a farkam és nem élvezi mikor velem van. Mit tudnék tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Merev állapotban kb. 12 cm a farkam. Más nőknél nem okozott gondot, de a feleségem szerint nem jó érzés ha benne van, mert nem igazán érzi. Elég ritkán is van szex közöttünk, mert újabban mindig eltereli valamivel. Azt mondta minden korábbi parterének nagyobb volt és nem tud emiatt igazán férfiként tekinteni rám. Ez nekem rosszul esett nagyon. Mit tudnék tenni, hogy ismét vonzódjon hozzám?

2015. szept. 15. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megcsal... vagy nem tudom. De érdekes, hogy ezt tudta, mielőtt hozzád ment... ezért is gyanús a megcsalás, meg mert a szexet is tereli. Bocsi, ebből tuti válás lesz...
2015. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
#2 Megjegyzem, egy ilyen után én sosem akarnék hozzáérni se ahhoz a "nőhöz".
2015. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Szeretném azt hinni, hogy ez egy kamu kérdés, bár én itt már lassan semmin nem lepődöm meg.


Ha ez igaz, ez nem tűnt fel neki azelőtt, mielőtt hozzád ment feleségül?

2015. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jázi :) ***** válasza:
67%

Nem kérdezted meg, ha nem élvezi minek ment hozzád?

Sajna az ügy érdekében sokat nem tudsz tenni.. Nekem is az volt az első gondolatom,hogy megcsalhat ha már tereli a szexet.

2015. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Én elválnék a ge..be.

Nekem is 12-es volt csajom akit farokkal nem tudtam mindig kielégíteni, de megtettem előtte/utána kézzel szájjal. És imádta. A szakítás után is évekig még összejártuk szexelni.

Az utána következő lányokkal nem volt ilyen gond, mindet ki tudtam gond nélkül elégíteni, mivel ők mind szűkebbek voltak, egyedül az az egy volt tág. De ő meg edzeni kezdett a hüvelyi izmaira amivel szorítani tudott és az neki is növelte az örömét szex közben ha rászorított.


A feleséged hót ziher, hogy félrekurjant, mert a szexet tereli és megalázóan beszél rólad.

Ezt pedig elvileg tudta akkor is amikor hozzád ment. Azaz most valaki telebeszélte a fejét, vagy csak jól kisámfázta a pucáját.


Válj el és keress olyan nőt aki értékel és férfiként néz rád. Ez a nő nem csak nem tud rád így nézni még megalázóan is beszél rólad. Az ilyennel nem maradunk együtt.

2015. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lettetek ti férj és feleség?
2015. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is csak kifogás. Van valakije, és ezzel tud legjobban megalázni.
2015. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Hú de tapintatos,kedves feleséged van!

Nem csodálom,hogy rosszul esik amit és ahogyan mondott.

Így lehet egy pasiban maradandó károsodást okozni.

Nem lehet,hogy inkább ő van kitágulva?Szült már?

F40+

2015. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Az én férjemnek is elég kicsi van. Sajnos emiatt vannak olyan pózok,amelyek nem olyan élvezetesek, de vannak olyanok, amelyekben jobban érzem. Keressetek ilyet.

Bár az tény, hogy az érzelmek terén gond van, mert én soha nem mondanám, soha nem is mondtam a férjemnek, hogy kicsi a farfa. Nekem sem esne jól, ha a mellemet vagy a puncimat kritizálná. Valamint nagyon jól tudta ezt, mielőtt hozzád ment.

Gyerek van?

Azért könnyű ezzel dobálózni, hogy váljatok el, ha vannak gyerekek, közös vagyon, ez nem olyan egyszerű.

Én azért rákérdeznék, hogy az elmúlt években szerinte mitől ment össze... Hja, akkor meg mondja meg őszintén, hogy mi a baja veled. Meg kell beszélni.

2015. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
És ezzel hány év kapcsolat után jött elő? Eléggé sanszos, hogy nagyobb méretet is kipróbált.
2015. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!