Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzodás vagy baráti segitség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzodás vagy baráti segitség?

Figyelt kérdés

Bocs elöre is de angol gépröl írok ugy ,hogy nem biztos olvasható lesz.

Nem tudom el dönteni ,hogy a Fönököm barátilag ér hozzám valami ürügyel vagy csak segiteni akar. Én 28 vagyok a fönököm 38 éves. én 2 éve vagyok házas ö 18 éve 2gyerek stb... Nem szeretném a munkám elveszteni így kiváncsi vagyok ,hogy ez most mi is. Mert szeretö nem leszek ha arra pályázik. Van ugy , hogy még 20cm-re se ál tölem ami 2 okbol zavaro mert már tul közel van meg hát NEM egy ronda pasi. Meg álandoan csipkelödik beszolás szintjén. Csak normális véleményt szeretnék!!!!!! Köszi



2015. szept. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen utasítsd el az ilyen helyzeteket, húzd el a kezed, menj arrébb, vagy mondd, hogy elnézést, szűkös a hely stb... ebből levehetni, hogy nem akarsz semmit, de ez még nem is biztos, hogy részéről azt jelzi. Emiatt pedig nem vesztheted el a munkád, ne aggódj.:)
2015. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt meg mondtam neki ,h nem akarok semmit de az elenkezöjét értem el. Egy stresses este után mindig hoz nekem egy pohár bort. Megfogja a válam ,hogy oda férjen valamihez. És tegnap össze ért a kezünk mondta ,hogy elnézést mondtam neki semmi sem történt erre el nevette magát. Na gondoltam magamba franko. Ezt el szurtam. Parfümözi magát meg stb... :(
2015. szept. 28. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi történt veletek azóta??
2016. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!