Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 éves pasi és 17 éves lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves pasi és 17 éves lány kapcsolatról mi a véleményetek? Párkapcsolatra gondolok elsősorban, de ehhez hozzátartozik a szexualitás is természetesen.

Figyelt kérdés
Hosszú ismerkedés után kell elképzelni mindezt, nem egy -két hét, és nem egy-két találkozás után.

2015. szept. 17. 10:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
hát téged mindennek mondanálak, csak érzelmesnek nem.Egy 17 éves lány mit tud nyújtani? akár érzelmileg akár máshogy?
2015. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
mármint egy 35 éves felnőtt férfinak
2015. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tudom fura, én is ugyanilyen véleményen voltam egész addig amíg nem ismertem meg őt, az ember úgy van vele ,hogy ilyet nem hisz el amíg meg nem történik vele, hogy igen is fontos tud lenni, és sokat jelent, hogy egyre gondoltok, azt nem mondom ,hogy nincsenek generációs különbséget pár dologban ,de szellemileg is legalább annyira érett ,mint egy 30 vagy 40 éves. Ez emberfüggő, valaki hiába éri az 50 éves kort, akkor is sekélyes marad érzelmileg , nincs meg a kellő érzelmi intelligencia,hiányoznak belőle az alapvető empátia készségek, etikett,stb,stb..de benne mindez megvan.
2015. szept. 17. 11:54
 14/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt nem tudom elhinni. De tegyük fel, így van, ahogy mondod.

Egy 17 éves lány, hidd el, ha akar tud úgy viselkedni, mint egy 30 éves. Pláne, mert azt a korszakot éli, hogy ez "menő" dolog. körülbelül havonta változik benne minden. Tudom, mert én is voltam tini..

Tegyük fel, ő nem ilyen, már valóban nagyon érett. Annak a hátterében valami súlyos lelki dolog állhat, amit szintén nem célszerű kihasználni.

Valószínű te sem vagy teljesen biztos a dolgodban, hiszen akkor nem kérdeztél volna rá...

2015. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Exemmel 17 év volt a különbség. Értelmes okos lány volt, egy kivétellel minden tökéletes volt (érdeklődési kör, ismerősök is Mindenkit elfogadtak, anyukájával se volt probléma, elfogadott) csak féltékeny volt.... Ha az nincs, akkor most is együtt vagyunk. Szóval minden az egyes emberek múlik. Nektek is összejöhet a tökéletes kapcsolat, még ha szokatlan a korkülönbség,akkor is 😃
2015. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Lennék az a 35 éves pali, akinek 17 éves barátnője van. Feltéve ha a lány elég érett mellém agyban is, mert számomra ez is fontos!
2015. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

regebben a "prudebb" vilagban nem volt ritka a 10-12 ev kulonbseg. sot szinte ez volt a normalis. az csak mostanaan van hogy 2-3ev kulonbseg van a nok es a ferfiak kozott.


en azt mondom eld az eleted ahogy szeretned. a te eleted ha igy vagy boldog akkor hajra es ne itt mondjuk meg neked hogy mi a jo.

2015. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%

2-es és 5-ös! Te vagy a beteg! Vedd már észre magad!

De elárulom neked, hogy a nők hamarabb öregednek. Te 50 évesen majd egy nyanyával leszel míg a kérdezőnek fincsi 32 éves nője lesz még mindig!

Sőt, 6 hónap múlva egy kövér nőd lesz. Hahaha

2015. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
helyzettol fugg. altalonossagban igaz hogy neked teljesen mas dolgok vannak most az eletedbe mint neki, de mondjuk ha videken vagy, hamar akarsz gyereket, szuleid is orulnek hogy biztonsagot nyujt valaki stb. akkor mukodhet a dolog. a tobbit meg a jovo eldonti.
2015. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egyrészt az élet "élése" nem egyenlő a bulival, szórakozással,erre-arra szexeléssel. Lehet ez az egyik része(!) annak, akinek örömet okoz, de akinek nem és kihagyja az nem azt jelenti hogy nem él!! Vagy nem élt soha igazán. Ezt a hülyeséget el lehetne már felejteni.

Na de a lényeg hogy nagyon nagy a korkülönbség és ez a "tizenévesen is érett" duma megint egy baromság. Lehet értelmes,művelt,okos de az igazi érettséghez tapasztalat kell. Tapasztalathoz meg idő. A csaj még nem felnőtt. Semmilyen értelemben. A 35 éves meg elvileg már érett férfi, de ebben az esetben még ő sem. Különben nem állna fent ez a helyzet. Az az igazság hogy férfiemberünkkel valami nem stimmel. Érzelmi és szellemi síkon sem tart ott ahol kéne. Lehet fizikailag se, ezt nem tudom. Valószínű az egész élete kicsit félresiklott.

2015. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!