Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magyar lányok többsége (DE...

Kisherceg25 kérdése:

A magyar lányok többsége (DE elsősorban szép csajok) miért utasítják el az átlagos kinézetű, nem gazdag pasikat (ha személyiségre normálisak)? Elsősorban miért a GAZDAG, ÉS JÓKÉPŰ pasik kapnak esélyt? Belső értékek valóban értéktelenek már?

Figyelt kérdés

RENGETEG ROSSZ,SZEMÉLYES TAPASZTALATOM VAN AZ ISMERKEDÉSBEN,25 ÉVES VAGYOK!


Azért gondolom/kérdezem ezeket a dolgokat,mert sztem a nők nagyon felszínesek,hazugok!

Ha elutasít,pl: nem tetszel,van barátom,távol élsz,kor külömbség némely csajnál lehet igaz,ezt gondolja,de nagy többség,kb 90%,fél beismerni valódi okot: hogy felszínes,külső és pénz a belépő hozzá,és csak aztán érdekli személyiség......90% honnét jött,a több száz külömböző korú lánytól,akiket probáltam megismserni,de! biztos véletlen egybeesés a sok negatív élmény!



2013. dec. 26. 15:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
te mondod hogy belső érték de teis a szép testet keresed csak nézzél már magadba :D
2013. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Mert te mi alapján mész oda ismerkedni egy lányhoz? Láttad, hogy előző este ételt osztott a hajléktalanoknak? Nem hinném....

Ugyanannyira felszínesek, mint te vagy én. Aki nem tetszik azzal nem kell erőltetni.

2013. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Megint kezded a butaságaidat!

Nem kell a gazdagság, és lehet átlagos kinézetű! De ne legyen lusta a munkára, ne azért legyen szegény, mert elsz---rja a lehetőségeit, és nem tud élni velük! Sokan ezt teszik! És igen is szeretnék egy talpraesett párt magamnak, nem azért, hogy engem pénzeljen! Legyen igényes külsőre, ja és igen, legyen vonzó. Miért ne utasítanék el valakit, aki számomra nem vonzó külsőre?


Amúgy sok ilyen férfiban az a gond, hogy depressziósok, vagy afelé közelítenek. Nagyon pesszimisták, és képzeld ha ez kiderül, akkor az nem vonzó, lehúz! Persze hogy nem akarnak kapcsolatot velük! De ezt ti a pénzre fogjátok! Hát bocs, ezzel a mentalitással nem fognak szeretni titeket!


Ha neked felszínesek azok a lányok, akik szerinted ilyenek, akkor miért őket akarod felszedni? Ne akard őket, akkor nem utasítanak vissza.... Keress másmilyent. MERT VAN.

2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig rengeteg szép lányt láttam kifejezetten ronda és csóró (azért nincs pénze, mert semmit se csinál egész nap, csak "életművészkedik") hapsival. Megdőlt az elméleted.
2013. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nekem is számít a külső,de FONTOSABB a személyisége,nem érdekel mennyi pénze van a csajnak!


Ugyan miért ne próbálkoznék szép csajnál,remélve,hogy normáis,ő az igazi?


Ha vkit elutasítanak,nincs sikerélménye,miért legyen boldog,pozitív,mért adja fel?

2013. dec. 26. 15:57
 6/24 A kérdező kommentje:

3-as válaszadó!


Mondod,miért ne utasíts vissza vkit,aki nem jön be?


Arra nem gondólsz,nem jön be elsőre,ha pedig megismernéd,akkor vonzana?


Utánna az elutasítást szépen arra fogod,hogy az ilyen pasik depressziósak,és az nem vonzó xd Így rákenzve erre a tulajdonságra az elutasítás okát azért,mert ez nem annyira ciki,mintha aért küldenéd el,MERT FELSZÍNES VAGY!

És az ilyenek miatt lesznek a szted nem vonzó depis pasik,mikor azelött sem kellett volna,mielőtt ?depis? akkor

2013. dec. 26. 16:03
 7/24 A kérdező kommentje:

4-es!


Hát nem hinném,sztem hazudsz,mert ugyan nem lehetetlen,de elég ritka ez!

2013. dec. 26. 16:04
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Add ki magadból,könnyebb utána...
2013. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a felszines ember, ferfi es no is. Ilyen vilagot elunk.


Amugy igazad lehet, regebben sosem alltam le olyan pasikkal akik nem jottek be kulsore, hiaba ertekeltek a lelkemet, ellenben az olyan fiukkal, akik jobban neztek ki, de csak szexet akartak tolem. Sokan meg is bantottak, a lelkembe tiportak, de mar nem hibaztatok senkit sem ezert. :-)


Az adott szemely lelki erettsegetol is fugg a dolog. Vegul olyanban talaltam meg az igazit, akivel kulsore is elegedett vagyok (hiaba nem cimlapfiu, bar nekem bejon) es a szemelyisege pedig kesz fonyeremeny. Szexualisan is nagyon vonzodom hozza. Mondjuk majdnem mindenben meg is felel az izlesemnek.

2013. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utso,hogy érted?
2013. dec. 26. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!