Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők. Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők. Van köztetek olyan aki megdugta, vagy rendszeresen dugja a párját felcsatolható pénisszel?

Figyelt kérdés
Én szeretném ha a barátnőm csinálná nekem, de nem merem felhozni a témát. Kiábrándulna belőlem szerintetek? :/
2015. szept. 17. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem annyira perverz, vagy beteg ahogy itt sok konzervatív mondaná, akkor igen. Azonnal kiábrándúlna belőled, mert le degradálnád magad a szemében. Tehát csak akkor jönne be neki ha igazi domina és élvezi hogy írányíthat egyébként is az ágyban. Ezen kívűl szerintem repülsz.
2015. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Ez undorító. Hányinger.
2015. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom mindkét válaszoló hím. Rátok nem vagyok kíváncsi...
2015. szept. 17. 13:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 1-es vagyok, igen hím. De ettől adhatok választ a kérdésedre, mert én azt adtam, nem pedig elküldtelek a pics@ába mint a 2-es. Ezen kívűl te ismered a párod, neked kéne tudni benne van-e. Ja és van egy rahedli ilyen kérdés már, nyugodtan nézd vissza őket ;)..
2015. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehéz megfogalmazni,hogy mi is a véleményem erről. Ha a párom előállna ezzel valószínűleg köpni-nyelni nem tudnék. Én valamilyen szinten biztos kiábrándulnék belőle,nem haragudnék rá,mert nyilván nem tehetne róla,hogy ez hozza lázba,de a szemembe ez nem vonzó,sőt.

Én elég komolyan veszem ezeket a női-férfi szerepeket,és a páromat teljes értékű férfinak tartom,ezeket után nem tartanám annak. :/

De biztos vannak olyan lányok akik vevők erre.

2015. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Légy trükkös. Hozd fel az anális sexet. Ő majd ellenkezni fog, mert fáj meg undorító megblala. Te pedig felhozod hogy akkor először kipróbáljátok fordítva. Te nem félsz a dologtól. Így megkapod amire vágytál és talán még ő is engedni fogja utána fordítva is.
2015. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem felejtős inkább. :/ Nem akarom, hogy elhagyjon.
2015. szept. 17. 13:54
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem és biztos elhagynám.


Az én szememben ez azt jelenti, hogy ő meleg vagy bi vagy nőies vonású férfi, ami egyáltalán nem vonzó a számomra. Az én szememben a nő a befogadó és a férfi a behatoló fél a szexben. A férfi dug be dolgokat a nőbe.


Szerintem aki férfi itt tart hogy seggbe dugassa magát felcsatolhatóval, azt már nem sok választja el attól, hogy egy másik valódi férfival is megrépáztassa magát.

2015. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én akit szeretek annak bármit megteszek, hiszen szeretem.

Szeretem- nos ez nálam azt jelenti ő fontosabb nekem mint én.

2015. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kipróbálnám vele ha szeretné, sokkal inkább félnék attól, hogy fájdalmat okozok neki. De az én páromnak nincsenek ilyen vágyai, úgyhogy ez nálunk nem is téma.
2015. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!