Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van ha egy társaságból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha egy társaságból ismerős lánynak átlátszik a melltartója erős fényben? Megmondanátok neki? Vagy inkább mindenki nézze? Fiú vok.

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

.. és meleg, ha jól sejtem

hetero fiu ilyet nem vesz észre, vagy ha mégis, akkor inkább élvezi a látványt (és a haverjainak szól, nem a csajnak)

2015. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mivel a heteroszexualitas kategoriaba van irva, nem valoszinu hogy meleg a kerdezo... Valoban elvezni szoktak a fiuk a bimbot es nem cikinek tartani, es semmi keppen nem szolnak a lanynak. Szegeny csak egy kenyelmes melltartot akart felvenni, amiben nincs szivacs es hat ennek az az ara hogy neha kilatszik a mellbimbo
2015. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki felvette valoszinüleg ennek tudatában vette fel.
2015. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a mellbimbója látszik át. Ha szólsz neki, pofán vág.

Egyébként meg vannak olyan ruhák, ami alá kifejezetten azért kell a melltartó,hogy ne látsszon át az nő melle.

20 évesen én csak akkor vettem fel melltartót, inkább az látsszon át. Akkor még úgy állt a mellem,hogy még!

2015. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg a minap olyat láttam amiben a szivacs ki volt valahogy fordulva. Na ettől 100x inkább néztem volna azt, amit pótolni, vagy eltakarni hivatott. Szerintem a szivacs általában valami olyan helyett van neki, ami nincsen. Különben én is azt mondom, az ilyesmit élvezni szoktuk, és nem szólni, semmi esetre sem.
2015. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa,hogy nekem is átlátszott igaz nem szóltak csak néztek de nekem a legtöbb munkatársaim nők.Én 36 N
2015. szept. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!