Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

ha láttok egy helyes jóképű srácot és közeledik felétek (nem úgy, hogy szó szerint :D) vagy egyáltalán milyen érzést váltanak ki belőletek akik bejönnek nektek?

elutasítóak vagytok vele mert "túl jó" pasi vagy valami mást reagálnátok. hogy viselkedtek amikor egy nektek tetsző fiút láttok meg például iskolában, utcán, bárhol?

mert láttam már olyat hogy haját csavargatta, ide oda nézett, a telefonját nézte meg 3mp-re ezt kb 10 szer egymás után. nem tudom miket csináltok?



2015. szept. 17. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
én kereskedelembe dolgozok :) így ha ilyen jön akkor sokkal kedvesebb vagyok vele :) mosolygok is szerintem többet :) ha meg csak az utcán akkor csak mosolygok és ennyi :)
2015. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rámosolygok,megnézem kapható e egy kis szemezésre,ha nem akkor leveszem róla a pillantásom és tovább sétálok.
2015. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hmmm de finooom :))

ilyesmiket

2015. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vasalok
2015. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
family guy-t nézek
2015. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
o.O értelmes válaszok tömkelege...
2015. okt. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!