Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok részegen ki menne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok részegen ki menne bele, hogy a talpát tisztára nyalatja egy férfivel?

Figyelt kérdés

Ha mindkét fél részeg, és miután túl van a röhögőgörcsön és látja hogy a férfi komolyan gondolja, mit tennétek?

22/F



2015. szept. 18. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a tisztára nyalatás hülyeség,szerintem ebbe senkisem menne bele,mert a piszkos láb feszélyez,igénytelenségre vall! Nyalták már a talpam,de frissen,fürdés után. (a barátom csinálta)
2015. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó amúgy nyilván nem lenne koszos a talpa, csak úgy jobban esik leírni! Azért ekkora állat én se vagyok. Szerencsés a barátod!
2015. szept. 18. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes,hogy engedem neki,senkinek nem árt vele,őt izgatja,miért ne csinálhatná?
2015. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
miért kell ahhoz részeg lenni? 23l
2015. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért, mert a tapasztalatim alapján minden nő elutasítónak találja ezt, még sose találtam olyan lányt, aki ebbe bele menne. Arról meg már nem is álmodok, hogy még tetszene is neki... pedig az lenne a mennyország
2015. szept. 18. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi ez a hülyeség hogy a talpát tisztára nyalni? Nem tudom miért izgulnak egy jó páran az ilyen kicsit undorítóbb dologra.
2015. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tiszta talpat akarok, cask úgy írtam ...
2015. szept. 18. 10:22
 8/10 anonim ***** válasza:

"azért, mert a tapasztalatim alapján minden nő elutasítónak találja ezt, még sose találtam olyan lányt, aki ebbe bele menne. Arról meg már nem is álmodok, hogy még tetszene is neki... pedig az lenne a mennyország"


Azért nem mennek bele, mert nem jól tálalod. Először is, nem idegen nőnél kell próbálkozni, hanem barátnő (vagy lánybarát) kell hozzá, és fokozatosan kell őt ebbe bevezetni. Akivel én először ki tudtam próbálni, az nagyon nyitott csaj volt, először csak a talpát masszíroztam, majd említettem neki, és láttam, hogy kíváncsi a dologra. Aztán belement. (ez csak lányismerős volt) Ha barátnőd van, aki szeret, akkor még egyszerűbb, mert ő úgyis megteszi a kedvedért. Csak nem egyből kell őt ezzel letámadni, hanem először masszírozni kell a lábát, aztán egy-egy puszit belecsempészni, aztán ha tetszik neki, már beszélhettek nyíltan róla.



Nagyon részeg lánynál amúgy el tudnám képzelni, hogy működik (nyilván, ha nagyon részeg, akkor nem is emlékszik majd rá), de ez kb. annyi, mintha megvárnád, míg részegen elaludna, és úgy csinálnád. Ennyi erővel akkor az már könnyebb. Nyilván rá lehet venni spiccesen is egy csajt mindenfélére, ezt még konkrétan nem próbáltam. De egyszer tuti ki fogom :D

2015. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus a arác, akkor talán kipróbálnám vele.

Annyit meg nem szoktam inni, hogy ne tudjam mit csinálok.

2015. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én belemennék, ha egy lány velem akarná tisztára nyalatni a talpát.
2023. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!