Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak tényleg csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg csak a saláta punci az izgató?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 12:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mivel itt minden csajnak a seggét is kinyalják, mindig az a legszebb punci, amelyikről a kérdés szól. Ha azt kérdezik, hogy a babapunci szép e, akkor az, ha a salátáról kérdeznek, akkor meg az. Egyébként igaz, hogy majdnem mindegyik punci szép.
2015. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


#12 igen, ezt már más kérdésnél is észrevettem, és nem csak puncis kérdésnél. :D :)


Egyébként én nem is tudom, hogy babapuncim van-e, ezt már más kérdésnél leírtam (hála az anonimitásnak, nem szégyellem leírni), de nekem nem tudom, hogy konkrétan babapuncim van-e. A babapuncit mindig olyan vaginára mondják, ahol szép, feszes a nagyajak, és a nagyajkak és a kisajkak is kicsikék, de arányosak. Nekem a nagyajkaim picit nagyobbak, kisajkam meg szinte nincs is, szóval nálam esélytelen, hogy bármi is kilógjon. Mint egy vágott seb, körülbelül úgy néz ki, én undi-puncinak hívom. :D

2015. szept. 18. 13:34
 13/34 anonim ***** válasza:
A gazdája számít :)
2015. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

#13 Kérdező... számomra pl az ilyen nagyon-nagyon izgató! Alapjában nagyon tetszik persze és NEM SZÁMÍT, de ha meglátok egy a leírhoz hasonlót, nagyon felizgulok rá... jobban mint a többi típusra. De még így is azt mondom, hogy valójában nem számít. :D Szívesen látnék róla képet, de tudom, hogy sokat kérnék, így megelégszem a leírással. :D

Szóval ne aggódj, tuti, hogy akivel összekerülsz, tetszeni fog neki! ;)

2015. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Azért undipuncinak ne hívd. :D De nincs értelme bárminek is hívni lényegtelen, hogy baba vagy saláta e. Ezek az elnevezések csak arra jók, hogy ilyen hülyeségeket kérdezzetek. :D Aki majd odakerül, annak biztosan tetszeni fog.
2015. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
9%
A babapunci és a normálpunci a szép! A saláta fúj!
2015. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nekem a salis jön be!
2015. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nekem pont a "babapunci" jön be inkább. A saláta annyira nem.
2015. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ne hívd undinak,biztos szép...szerintem nincsen csúnya
2015. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nekem az is fontos, hogy kié a punci... :) 24/F
2015. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!