Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, azoknak a fiúknak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azoknak a fiúknak van esélye nálatok akiknek nincs oldalra fésült ecsethajuk?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
hát én eleve nőként a férfiakra bukok és nem szeretem ezt a nyomorult stílust ami most van. Szóval igen csak olyannak van esélye akinek nem ilyen ecset feje ven
2015. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk úgy,hogy csak annak van:DDDD
2015. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért kell hazudni,de ha jól esik a nőknek,hát lelkük rajta.Érdekes módon mennyinek elvileg nem tetszik,de a valóságban szinte csak ilyen ecsetfejűeknek van barátnője.Milyen érdekes,ugye?...
2015. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Általában eléggé taszít ez a frizura, szóval ha nem ismerem, semmi esélye, de ha ismerem, és tudom, hogy semmi 'swag-yolo' izé nincs benne, csak tetszik neki a haj, akkor nem érdekel az ecsetkéje.
2015. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm, a barátom nem éppen ecsetfejű.

A legjobb fiú barátomnak hosszú haja van, és van barátnője. Egy másik fiú barátomnak elegánsra van vágva a haja, neki is van barátnője. Egy osztálytársamnak rövidre nyírt haja van, van barátnője.


A normális lányok nem a hajstílusra mennek. Az ecsethajú srácok egy része el van telve magától, és bátran megy csajozni, így simán felszedi a buta libákat. Szerintem sokkal fontosabb a belső, de persze a külsőben is vannak fontos dolgok, mint mondjuk az ápolt fogak, normális, nem ágyról szakadt stílus, fontos, hogy kellemes illata is legyen.

Persze maga az egész összkép a legfontosabb. Van, hogy nem áll jól valakinek egy hajstílus, de ha jól áll neki, a normális lányokat nem érdekli, hogy akkor az most ecsethaj, vagy valami más.

2015. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!