Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Gáz, ha talptól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha talptól nyakig szőrtelenítve vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy a kézfejem is szőrös volt, ami nagyon hülyén nézett ki és idegesített, ezért leszedtem.

Aztán hülyén nézett ki, hogy az alkarom meg a kézfejem egy szabályos csíkban el van választódva... ezért az egész karom szőrtelenítem... a lábamnál ugyanez... hülyén nézett ki, hogy a combon szőrtelen, a lábszáram meg tiszta szőr... a felsőtestem meg amúgy is szőrtelenítem... most ez gáz?



2015. szept. 18. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
a talpamat én is gyakran szőrtelenítem
2015. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
A férfi szőrös.
2015. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ott a pont
2015. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon gáz! Bár hozzá teszem, hogy én kedvelem a szőrt a férfiakon. Semmi baj nincs azzal, ha csak az alkarod szőrös, engem nem zavar, ha valakinek szőrös a kézfeje, sőt. Viszont egy teljesen csupasz pasi... na az taszító...!
2015. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
a focisták se szőrösek mégis a legjobb nőik nekik vannak
2015. szept. 18. 20:46
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de én nem szeretnék tőled semmit, az is tuti.
2015. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
oké, majd ha te sportolni fogsz akkor megtudod hogy miért kell a szőrtelenítés:)
2015. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
6 Megpróbálom majd magam túltenni ezen a hatalmas veszteségen.... :DDD amúgy sportolok
2015. szept. 18. 21:42
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyedülálló lennék, akkor se kellenél. Egy igazi férfi szőrös. Egy meleg srácnak lehetsz a barátnője:-)
2015. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Na, most úgy beoltottál, hogy magamba néztem.

Már megérte válaszolnom a kérdésedre.

2015. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!