Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy szexkapcsolat-szerűség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szexkapcsolat-szerűségem. (én vagyok a lány belőle) Ha megbeszéltük, hogy majd mostanában lesz akció, de azóta nem írt, érdemes-e zargatnom?

Figyelt kérdés
Zavarná vajon, ha megint írnék? Nem akarok ráakaszkodni, csak rám férne, de aggaszt, hogy zavarná vagy elege lenne, ha én kezdeményezném, főleg mert lehet hogy nem ér rá/mással van/egyéb okok miatt nem írt.
2015. szept. 18. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, megint egy kamu farokverő, aki priviket vár :D
2015. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne zargasd. Hagyd. Beijedt.
2015. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem épp,de elhiszem hogy hihetetlen. Tényleg nem tudom, mennyire zavarnám vagy elege lenne, de nem azért írtam ki, mert más jelentkezőket várok.
2015. szept. 18. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk soha nem volt probléma abból, hogy mikor ki kezdeményezett.

F

2015. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem pasija válogatja. Néha én sem tudom mit kéne csinálni, mert pasik vagy nyomulásnak veszik vagy annak hogy belevaló vagy. Mikor milyen kedvük van. Meg ha túl sokat nyomul egy nő, akkor már nincs is bennük a harci kedv, már nem is annyira izgi....

És még hogy a nők bonyolultak... :)


De ha valaki tud fix, biztos megoldást, akkor én is kíváncsi lennék rá.

2015. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te sex kapcsot kerestél, te csak sexet akarsz (elvileg igaz?) akkor sexel kapcsolatban bármikor szólhatsz neki. Ha meg nem tudja tartani a tempót mást is keresned kell :) Ilyen kapcsolatokban magadra gondolj, h te mikor akarod, ha nem ér rá úgy is szól.

Nekem is ilyen kapcsolatom van mert nem akarok komolyat. Eddig még csak egyszer szólt ő.

2015. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Máskor is csinált már ilyent?
2015. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki. ;)
2015. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Írj nekem :D
2015. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írj neki... ha nyomulásnak veszi, keress mást. Tudod, ezek a kapcsolatok nem érnek semmit, azt meg pláne nem, hogy ennyit agyalj rajtuk. Ha akarsz vmit, írd meg.

Nem is volt ilyen kapcsolatom, én a párkapcsolataimban rendesen "megtanultam" a leckét, hogy a nő csak ne nyomuljon, mert blabla, az úgyse olyan jó, mert sérti a hímeket. Ám a szexkapcsolatban (mivel úgysem rendes kapcsolat), kipróbáltam újra, hogy mondtam, hogy szeretnék szexelni (ő stresszes volt, és előtte azt mondta, most nem akar). De életem egyik legpozitívabb élménye volt, ahogy láttam, hogy elkezd "ébredezni", fölcsillanni a szeme. És végülis egész jót szexeltünk! Olyan jó volt nekem, hogy végre valaki áldozatot hoz miattam, amit kapcsolatokon belül nem igazán éltem meg. Csak mint pozitív kicsengés, mondtam el, hátha neked is... :)

2015. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!