Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a párom? Többi lent

Figyelt kérdés

4.honapja vagyunk együtt már, de még egyszer sem feküdtünk le, csomószor megkérdeztem hogy megis miért nem, de sosem kaptam rá használható választ. Olyanokat szokott mondani, hogy most nincs rá idő meg hogy a szüleink a házban vannak (zárható a szóba mindkettőnknél) meg hasonlók. Aludtunk is már együtt egy buli alkalmával, akkor megertettem, hogy nem piásan szeretné először, pedig ereztem, meg lattam rajta h o is szeretné. Mindig amikor lenne rá alkalom érzem hogy ő is kívánja már. Mi lehet a baj?

Ő 23 éves, én 20.



2015. szept. 19. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú a párod aki nem fekszik le veleD? Lehet hogy szűzike még!
2015. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, es fiú a párom. De tuti hogy nem szűz már.
2015. szept. 19. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami baj neki 'azzal', nem azt mondom, hogy nem áll fel neki, csak lehet, hogy nem tudja 'használni', illetve ha tudja, akkor nem élvezi, és biztos vagyok benne, hogy annyira fél neked bevallani ezt, hogy még el sem gondolkodott rajta, hogy el mondja-e.
2015. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi újság a kiírás óta? 23 a ffi? Gáz.

Kb ennyi volt a pasim, 2vel fiatalabb vagyok. Naponta volt eleinte..

2015. dec. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!