Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebayről mennyire biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebayről mennyire biztonságos óvszert rendelni?

Figyelt kérdés
Természetesen Durex márkára gondoltam . 8500 Ft 100 db .. itthon 8700 lenne 36 db szóval árban nem vészes .lány vagyok
2015. szept. 20. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
miért kockáztatsz? ha csak a felét kilyukasztották egy tűvel, akkor megéri neked a kockázatot?
2015. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szólj a barátodnak, hogy vegyen egy csomaggal a közértben.
2015. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbban megúszod a dolgot ha elmész egy Tescóba, Auchanba, Intersparba. Menj a barátoddal, nézzétek meg ki van a pénztárban és menjetek egymás után fizetni!
2015. szept. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azért . Csak így olcsóbb és több . De félek h nem epsegben ér ide vagy valami :) 100 db gazdaságos csomag lenne 8500 ért.
2015. szept. 20. 01:23
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

16 órája. Egyébként én már hallottam olyanról, aki használt "kínai" Durexet és a síkosítással elégedetlen volt.

2015. szept. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj ezt pont olvastam ma . Akkor felejtős . Marad a hazai bolti vásárlás továbbra is . Csak most meglestem mennyiért adják ebayen és egész olcsó .
2015. szept. 20. 01:41
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha gondolod, nézd meg ugyanezt a márkát egy nagy hazai aukciós oldalon, ott is találsz 60 v. 100 db-os kiszerelésű óvszert hasonló áron, vagy nem sokkal drágábban.


(Ha esetleg úgy döntesz, hogy ott vásárolsz, akkor az eladók értékeléseit mindenképpen érdemes megnézni előtte.)

2015. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az eladót hogy ha használt , akkor kivan-e mosva? Akkor biztonságos.
2015. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vateráról szoktam rendelni, ott is sokkal olcsóbb :D
2015. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!