Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szerintetek milyen rövid szoknya az ami még nem "ribis", de szexi, csinos és szívesen viselitek?

Figyelt kérdés
Írjatok életkort is.

2015. szept. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

térd fölé érő.

Nekem csak annyi a szabályom, hogyha leülök, akkor a fenekemen maradjon a ruha. És kb ez a hossz, ahol biztonságosan nem csúszik fel annyira, hogy kényelemtelenül érezzem magam.

De legszívesebben térd alá érő szoknyákat hordok, azok sokkal jobban állnak nekem.

26

2015. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, apáca?
2015. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy szoktam megnézni, hogy lehajolok benne, ha nincs kint a fenekem akkor jó. Ha viszont séta közben kicsit többet szeretnél mutatni akkor (nem a fenekedre gondoltam)nyugodtan feljebb is csusszanthatod magadon. Ezzel lehet kicsit játszani. A férfiak szeretik a sokat mutató dolgokat, de ha túl rövid, csak megdugni akarnak. 25/N
2015. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Comb középig érő.
2015. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Térd fölött 5-10 cm. Igen, 37 vagyok,de hordok olyat.
2015. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, pl randira simán bevállalok egy minit is, akár kis pörgős szatént is, egyébként átlagosan combközépig érőset hordok. 21
2015. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Combközépig szerintem teljesen oké, bár a párom térd fölött érőben már nem szívesen enged ki az utcára. 19
2015. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!