Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti mi alapján döntitek...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti mi alapján döntitek el reggelente hogy egy csinos ruhát, szoknyát vesztek fel, vagy egy csinosnak nem igazán nevezhető akármilyen nadrágot?

Figyelt kérdés
nadrág,szoknya,ruha,megjelenés

2015. jún. 2. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
én 8os létemre az időjárás és h megjött e nekem!! ezek alapján. vagy ha lesz valami vizsga vagy valami sz a r. v tetszeni akarok a pasimnak! vagy ilyenek
2015. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatfüggő. Ha úgy kelek fel, hogy van kedvem készülgetni, akkor csinosan öltözök fel. Ha meg úgy kelek, hogy a f aszom ki van a világgal, akkor sima poló, farmer, sportcipő, haj lazán felköt, azt csókolom. :D
2015. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól függ, hogy lesz-e közös órám a sráccal, aki tetszik nekem. :D
2015. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Időjárás

Hangulat

Napi program

Megvan-e

Mi tiszta

2015. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
de aranyos vagy, hogy a kérdés magyarázatához írtad be a kulcsszavakat..
2015. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a nadrág is csinos, ha tudja az ember lánya, hogyan hordja (egy szép cipővel blézerrel, elegáns szíbású hétköznapi felsővel sokkal csinosabb, elegánsabb akár, mint egy tapifelső miniszoknyával vagy kinyúlt dzsörzészoknyával vagy egy színben-fazonban össze nem hangolt felső-szoknya párosítás, pl.). Gondolom, te az a típusú pasas lehetsz, aki gerjed a lábakra meg harisnyára és így már júúúúj, de férfias, ha egy nő nadrágot vesz fel.


Amúgy meg hangulatomtól függ. Illetve tuti nem veszek szoknyát, ha:

-épp megvan

-hideg van (nem, a vastag harisnya nem elég télen, ha nem akarunk szarrá fagyni és megfázni)

-nagyon futkosós-mászkálós-lépcsőzős napom van, ahol nem praktikus és nem is kényelmes a szoknya

2015. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő és időjárásfüggő általában egy átlagos napon:)
2015. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az időjárás és a menstruáció alapján.
2015. jún. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
...de minden hozzászólásban leírttal egyetértek, csak ennyire nem gondoltam végig magamtól.:)
2015. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Hétköznap nem hordok szoknyát, úgyhogy ezzel el is dőlt.
2015. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!