Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony rövid vékonylábú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony rövid vékonylábú lányoknál hosszabb combok de rövid vádli, vagy rövidebb combok, hosszabb vádli a vonzóbb?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi, és lehetőleg indoklást, köszönöm!:)
2015. szept. 21. 16:51
 1/7 kalauz ***** válasza:
az összkép a lényeg. 24F
2015. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért amit mondunk, olyan irányba megnöveszted valamelyiket?!
2015. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert rövid vékony lábaim vannak, de szerintem aránytalanul hosszú a combom a vádlimhoz képest, a barátom imádja hogy hosszú a combom, de én "ideál"-ként mindenhol azt látom, hogy inkább a vádli legyen hosszabb. Nyilván nem befolyásol semmit, csak érdekel.
2015. szept. 21. 16:55
 4/7 kalauz ***** válasza:
ha a barátod odavan érte, akkor mi a probléma...?
2015. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, hogy ez csak nekem nem tetszik-e, vagy másoknak sem. Normális válaszokat szeretnék kapni, nem újabb kérdeseket..
2015. szept. 21. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van smeagol, inkább keresd tovább a gyűrűt minthogy hülyeséget kérdezel és utána még rinyálsz is.
2015. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a vádlim hosszabb, viszont elég izmos, széles is kicsit, így viszont olyan mintha nem is lenne hosszú. Én magassarkúval teszem hosszabbá. Sztem te is tudsz cipővel, ruhával így csalni, ha nem találod vonzónak.

18/L

2015. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!